Comodo Firewall darmowy program zapory sieciowej

2020-01-01 0 przez Pliki

Comodo Firewall Free to darmowy program do ochrony komputera przed atakami wirusów, robaków, trojanów i komputerowych włamywaczy. Darmowa zapora sieciowa dla zastosowań komercyjnych np. firm i użytku domowego bez opłat.

Cały ruch przychodzący i wychodzący poddawany jest filtrowaniu, na podstawie zdefiniowanych reguł. Darmowy firewall wyposażono w mechanizm piaskownicy, który pozwala na uruchamianie podejrzanych aplikacji w wirtualnym środowisku wykonawczym, co pozwala na odizolowanie aplikacji od systemu operacyjnego.

Firewall darmowy program

Pojedynczy interfejs przyjazny dla użytkownika Comodo Firewall zapewnia szybko zezwolić lub zablokować dostęp do internetu, chroni system przed atakami, a co daje całkowitą ochronę nad danymi osobowymi.

Reaguje natychmiast na te zagrożenia poprzez identyfikację wąskich gardeł przepustowości z funkcjami monitorowania ruchu w czasie rzeczywistym. Funkcja Cicha Security Technology oznacza brak zbędnych alertów z out-of-the-box ochrony przed atakami hakerów, trojanami i innymi nieznanymi zagrożeniami.

Comodo to świetna propozycja nie tylko dla użytkowników domowych, program może być także wykorzystywany w zastosowaniach komercyjnych. Dzięki wysokiej skuteczności w zapewnianiu ochrony przed atakami z cyberprzestrzeni oraz licznym opcjom konfiguracyjnym, darmowy firewall Comodo jest uznawany za jeden z najlepszych tego typu programów ochronnych.

Dobry firewall Comodo dostępny do pobrania w języku polskim.

Pobierz Comodo Firewall darmowy i dobry program zapory sieciowej komputera na Windows. https://personalfirewall.comodo.com/