Comodo Firewall darmowy i dobry program zapory sieciowej

2 lutego 2017 0 przez Admin

Comodo Firewall Free to darmowy program do ochrony komputera przed atakami wirusów, robaków, trojanów i komputerowych włamywaczy. Darmowa zapora sieciowa dla zastosowań komercyjnych np. firm i użytku domowego bez opłat.

Cały ruch przychodzący i wychodzący poddawany jest filtrowaniu, na podstawie zdefiniowanych reguł. Darmowy firewall wyposażono w mechanizm piaskownicy, który pozwala na uruchamianie podejrzanych aplikacji w wirtualnym środowisku wykonawczym, co pozwala na odizolowanie aplikacji od systemu operacyjnego.

Comodo Firewall darmowy i dobry program zapory sieciowej

Pojedynczy interfejs przyjazny dla użytkownika Comodo Firewall zapewnia szybko zezwolić lub zablokować dostęp do internetu, chroni system przed atakami, a co daje całkowitą ochronę nad danymi osobowymi.

Reaguje natychmiast na te zagrożenia poprzez identyfikację wąskich gardeł przepustowości z funkcjami monitorowania ruchu w czasie rzeczywistym. Funkcja Cicha Security Technology oznacza brak zbędnych alertów z out-of-the-box ochrony przed atakami hakerów, trojanami i innymi nieznanymi zagrożeniami.

Comodo to świetna propozycja nie tylko dla użytkowników domowych, program może być także wykorzystywany w zastosowaniach komercyjnych. Dzięki wysokiej skuteczności w zapewnianiu ochrony przed atakami z cyberprzestrzeni oraz licznym opcjom konfiguracyjnym, darmowy firewall Comodo jest uznawany za jeden z najlepszych tego typu programów ochronnych.

Dobry firewall Comodo dostępny do pobrania w języku polskim.

Pobierz Comodo Firewall darmowy i dobry program zapory sieciowej komputera na Windows.


Autor: Comodo Group, Inc
Wersja: darmowy
Rozmiar: 5 MB
Pobierz