Norton Mobile Security Antywirus na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Norton Mobile Security Antywirus na telefon aplikacja do zaawansowanej i skutecznej ochrony smartfonów i tabletów z systemem Android oraz urządzeń iPhone i iPad.

Udoskonalenia Norton Mobile Security dla systemu Android dotyczą ochrony prywatności, o którą konsumenci niepokoją się coraz częściej. Sposobem na jej zapewnienie jest nowa technologia analityczna Norton Mobile Insight. Skanuje ona pod kątem zagrożeń aplikacje i na tej podstawie określa poziom ryzyka związanego z wyciekiem osobistych informacji. Najnowszy Norton Mobile Security rozszerza też funkcjonalność przydatną w przypadku kradzieży iPhone lub iPada głośny alarm dźwiękowy „Scream” pomaga szybko odnaleźć zagubione urządzenie.

Norton Mobile Security do pobrania za darmo pełna wersja to ochrona smartfonów i tabletów pozwalająca korzystać ze swobody i wygody, jaką zapewniają urządzenia przenośne.

  • Ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi, takimi jak niebezpieczne aplikacje
  • Funkcje kontroli umożliwiające ochronę prywatności w sieci
  • Odzyskanie zagubionego lub skradzionego urządzenia w razie potrzeby
  • Przywracanie i udostępnianie informacji kontaktowych
  • Jedna subskrypcja obejmująca wiele urządzeń

Utrzymanie kontroli nad informacjami osobistymi jest ważną kwestią, 57% użytkowników urządzeń mobilnych odinstalowało jakąś aplikację lub odmówiło instalacji ze względu na obawy o zagrożenie prywatności. Oprócz skanowania pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa oprogramowanie Norton Mobile Security sprawdza teraz aplikacje również w kontekście zagrożeń prywatności, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania dodatkowych programów. W przypadku wystąpienia ryzyka wycieku poufnych danych Norton Mobile Security oznacza określoną aplikację i powiadamia użytkownika, że eksportuje ona takie informacje jak kontakty, zdjęcia lub rejestry połączeń. Wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy, jak mogą być wykorzystywane, gromadzone lub udostępniane ich informacje osobiste, nie są więc w stanie utrzymać nad nimi kontroli. Norton Mobile Security umożliwia ochronę informacji osobistych i pozwala podejmować świadome decyzje o tym, które aplikacje warto zachować, a które usunąć z urządzenia.

Użytkownicy programów Norton z ważną subskrypcją otrzymają najnowsze aktualizacje w ramach danego abonamentu.

Pobierz bezpłatną wersję premium na 30 dni Norton Mobile Security na Android i iOS. Po upływie okresu ważności wersji próbnej możesz nadal chronić swoje urządzenie, korzystając z BEZPŁATNYCH funkcji.

FUNKCJE (BEZPŁATNE)
• Ochrona smartfona lub tabletu
• Zdalne blokowanie zgubionego lub skradzionego telefonu za pomocą wiadomości SMS
• Skanowanie i usuwanie destrukcyjnych lub zawierających wirusy aplikacji, które mogą uszkodzić lub spowolnić urządzenie

Twój smartfon lub tablet z systemem Android może zawierać wiele danych osobowych i być narażony na zagrożenia sieciowe. Aplikacja Norton Mobile Security za darmo pomaga skutecznie i wydajnie chronić urządzenie z systemem Android i dane osobowe przed nowymi podstępnymi atakami pochodzącymi z Internetu i oszustwami w sieci.

Pobierz program Norton Mobile Security dla systemu Android bezpłatnie przez 30 dni. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.symantec.mobilesecurity