Alien Isolation Obcy Izolacja za darmo

2021-04-22 0 przez Pliki

Alien Isolation gra Obcy Izolacja za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games Store od 22.04 do 29.04 Gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez The Creative Assembly. Promocja ograniczona czasowo.

Odkryj prawdziwe oblicze strachu w Obcy: Izolacja – survival horrorze, w którym panuje atmosfera nieustającego terroru, a na każdym kroku czyha śmiertelne zagrożenie… Gra wykorzystuje silnik CATHODE.

Opuszczając Ziemię, Ellen Ripley obiecała córce, że spędzi z nią 11. urodziny. Nigdy nie wróciła.Piętnaście lat później Amanda Ripley dowiaduje się, że odzyskano czarną skrzynkę ze statku jej matki. Leci do stacji kosmicznej Sewastopol, aby ostatecznie rozwiązać tajemnicę jej zaginięcia. Niebawem staje w obliczu nieznanego zagrożenia.Podejmij się przerażającej misji i przetrwaj w przypominającej labirynt stacji Sewastopol. Nieprzygotowana i słabo wyposażona, musisz wykazać się sprytem i odwagą, aby ujść z życiem.

Obcy Izolacja do pobrania za darmo

to survival horror z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, utrzymujący napięcie i uczucie strachu jakie towarzyszyło nam w filmie Ridleya Scotta w 1979 roku. Gracze znajdą się w miejscu przesiąkniętym strachem, z nieodłącznym uczuciem zagrożenia życia, w którym bezlitosny i nieprzewidywalny Ksenomorf dopada swoje ofiary wyłaniając się z cienia. Praktycznie bezbronni i zupełnie nieprzygotowani gracze będą zmuszeni do szukania niezbędnych do przeżycia przedmiotów, improwizowania i myślenia nie tylko o ukończeniu samej misji, ale głównie o tym jak pozostać przy życiu.Reakcje jakie do nas docierały, były po prostu niesamowite, od krzyków i wrzasków po zimny pot i mocne bicie serc. To gra o Obcym, w jaką zawsze chcieliśmy zagrać i nie możemy się doczekać, aż tej jesieni wszyscy będą mogli w nią zagrać powiedział Alistair Hope, Creative Lead w Creative Assembly.

Pobierz Obcy Izolacja za darmo pełna wersja gry po polsku https://www.epicgames.com/store/pl/product/alien-isolation/home