Battlefield 5 za darmo do pobrania

2021-07-21 0 przez Pliki

Battlefield 5 za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku na Amazon Prime od 2 sierpnia godz. 18 Kolejna część bestsellerowej serii pierwszoosobowych strzelanek, za której opracowanie odpowiada studio DICE. Akcję Battlefield V osadzono w trakcie II wojny światowej. Poza kampanią fabularną i wieloma trybami multiplayer, gra po raz pierwszy oferuje rozgrywki battle royale. Wybieraj spośród całego arsenału broni, pojazdów oraz gadżetów i weź udział w ciężkich bitwach II wojny światowej.

Po Battlefield 1 Revolution, który prawdopodobnie będzie dziś oferowany w Prime Gaming , przyszła kolej na najnowszą grę Battlefield V , która będzie oferowana wyłącznie członkom Amazon Prime .
Po odebraniu gra będzie twoja na całe życie, nawet jeśli nie jesteś już członkiem Amazon Prime!

Przewiduje się, że bezpłatny okres rozpocznie się w poniedziałek 2 sierpnia 2021 r. o godzinie 18:00 i potrwa jeden miesiąc.

Battlefield V klucz do gry za darmo

Weź udział w największym konflikcie w historii dzięki Battlefield ™ V. Licencja wraca do podstaw i przedstawia II wojnę światową jak nigdy dotąd. Walcz w bitwach wieloosobowych w rozbudowanych trybach, takich jak Wielkie Operacje i kooperacji, takich jak Strzelanie grupowe, lub graj w opowieści wojenne dla jednego gracza. Walcz w nowych i spektakularnych środowiskach na całym świecie i poznaj najbogatsze i najbardziej wciągające pole bitwy do tej pory. Teraz zawiera Firestorm, Battle Royale na nowo wymyślone dla Battlefield.


Do odbioru gry z Prime wystarczy, wirtualna karta np. Revolut i nawet stare konto.

1. Wchodzisz na Amazon Prime Video.
2. Klikasz na baner z dostępem próbnym.
3. Logujesz się
4. Podpinasz wirtualną kartę, najlepiej jednorazową i wpisujesz dane osobowe (niekoniecznie prawdziwe)
5. Nie będą mogli zweryfikować płatności, jeśli nie masz środków na koncie, tak więc masz około 20 minut na odbiór gier lub różnych przedmiotów do wielu gier z Twitch Prime
6. W tej chwili możesz usunąć kartę z Amazona, subskrypcji nie musisz anulować, bo i tak ci zdezaktywuja po 15-20 minutach.

Pobierz Battlefield V za darmo na komputer i konsole. https://gaming.amazon.com/