Belarc Advisor – program do identyfikacji sprzętu

2017-01-19 0 przez Pliki

Belarc Advisor Free –  darmowy program do identyfikacji sprzętu oraz zainstalowanego oprogramowania wraz z informacjami o licencjach. W Belarc Advisor wyniki wyświetlane są w oknie przeglądarki internetowej. Ułatwia dotarcie do szczegółowych informacji na ich temat poprzez linki do materiałów na temat każdej z nich opublikowanych na stronach Microsoft. Za pomocą programu możemy stworzyć profil, który zawierać będzie wszystkie istotne informacje o zainstalowanych programach.

Belarc Advisor

Ściągnij program do identyfikacji sprzętu tworzy szczegółowy profil zainstalowanego oprogramowania i sprzętu, inwentaryzacji sieci, brakujące poprawki Microsoft, stan antywirusowego, standardy bezpieczeństwa i wyświetla wyniki w swojej przeglądarce internetowej. Wszystkie informacje o swoim profilu PC jest prywatna na komputerze i nie są wysyłane do dowolnego serwera WWW.

Pobierz program do identyfikacji sprzętu Belarc Advisor Free automatycznie się zainstaluje, zbuduje profil sprzętu i oprogramowania, i wyświetli to w przeglądarce internetowej. Działa na Internet Explorer, Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Safari, Opera, i wiele innych.

Program do identyfikacji sprzętu

działa w systemie Windows 10, 8.1, 2012 R2, 8, 2012, 7, 2008 R2, Vista, 2008, 2003 SP2, XP SP3. Zarówno 32-bitowych i 64-bitowych systemów Windows są obsługiwane. Nasze produkty komercyjne prowadzą również na wszystkich innych wersjach systemu Windows oraz w systemach operacyjnych Macintosh OS X, Linux i Solaris.

Identyfikacja sprzętu i oprogramowania do pobrania. Licencja związane z tym produktem pozwala jedynie swobodnego użytku osobistego. Używanie na wielu komputerach, edukacyjnych, instalacji wojskowych lub rządowych korporacji jest zabronione. Zobacz umowę licencyjną.