Saints Row: The Third Remastered za darmo

2021-08-26 0 przez Pliki

Saints Row: The Third Remastered za darmo do pobrania pełna wersja gry na Epic Games Store do 2.09

Odświeżona wersja humorystycznej sandboksowej gry akcji z 2011 roku, stworzonej przez studio Volition. W stosunku do pierwowzoru remaster oferuje przede wszystkim ulepszoną oprawę graficzną.

Akcja dzieje się kilka lat po tym, jak Święci z Trzeciej Ulicy przejęli Steelport. Gang rozrósł się i stał się silną marką, co wyniosło jego członków do miana sław. Taki stan rzeczy zainteresował Syndykat – potężne bractwo posiadające wpływy na całym świecie.

Gra mechanikami przypomina serię Grand Theft Auto, lecz zawiera większą dawkę humoru. Gracz tworzy własną postać, a następnie trafia do otwartego świata, w którym otrzymuje dużą swobodę działania. Mapa wypełniona jest różnego rodzaju misjami, które można wykonać. Produkcja pozwala przy tym korzystać z wielu zróżnicowanych rodzajów broni, strojów do przebrania oraz pojazdów. Oręż oraz auta można modyfikować w specjalnych zakładach.

Ostateczne wydanie w wersji Remastered. Steelport – oryginalne miasto grzechu – jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze, tonąc w seksie, narkotykach i broni. Święci z Trzeciej Ulicy u szczytu swojej potęgi są w Twoich rękach. To Twoje miasto. To Twoje zasady.

Saints Row do pobrania

The Third Remastered daje Ci kontrolę nad Świętymi u szczytu ich potęgi oraz możliwość pokazania tego wszystkim dookoła. To Twoje miasto. To Twoje zasady.Wersja Remastered zawiera zaktualizowaną szatę graficzną, dzięki której Steelport – oryginalne miasto grzechu – jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze, tonąc w seksie, narkotykach i broni.Lata po przejęciu Stilwater dla siebie, Święci z Trzeciej Ulicy ewoluowali z ulicznego gangu do rozpoznawalnej marki – z własną serią obuwia, napojami energetycznymi i figurkami Johny’ego Gata z dużą głową (wszystkie produkty do kupienia w Twoim okolicznym sklepie). Święci są królami Stilwater, jednak ich sława nie obeszła się bez echa. Syndykat – legendarne, kryminalne braterstwo z koneksjami na całym świecie – zwróciło uwagę na Świętych i domaga się oddania przez nich hołdu.Sprzeciwiając się woli Syndykatu stajesz do walki o Steelport, gdy ta niegdyś dumna metropolia stała się zaledwie cieniem miasta grzechu pod kontrolą tej przestępczej organizacji. Zrzuć czołg z samolotu, wezwij naprowadzany satelitarnie nalot bombowy na gang meksykańskich zapaśników i stań do walki z wykwalifikowanymi siłami wojskowymi – a wszystko to podczas samotnej przygody w ramach najbardziej nietypowego wątku fabularnego w historii gier.Broń masowego porażenia – Bo pokonanie Twoich przeciwników jest ważne… Jednak nie tak ważne, co ich upokorzenie. Odrzutowe poduszkowce, samochody z ludzką kulą armatnią i skandaliczna broń biała to normalka w tej grze.Szalone dostosowywanie postaci – Twórz najbardziej obskurne postaci, jakie kiedykolwiek widziano, od zmęczonych życiem gwiazd do niezamaskowanych piratów ninja. Bo każdy grzesznik ma w sobie Świętego. Kim się staniesz?System kooperacji wart owacji – Graj w pojedynkę lub zaproś ziomka do gry przez Internet. Spróbuj skoczyć ze spadochronem, lądując w płonącym pickupie swojego partnera, abyście mogli wspólnie wyruszyć na desperacki atak na silnie uzbrojoną bazę Syndykatu. Steelport to jeszcze więcej zabawy z przyjacielem u boku.Zawiera wszystkie dodatki – Wszystkie trzy rozszerzenia z zestawami misji oraz ponad 30 dodatków z oryginalnej wersji gry.

Co tydzień darmowa gra w Epic Games Store. Wracaj tu często po oferty specjalne. Pobierz bezpłatną grę lub dołącz już dziś do społeczności zwolenników modelu free-to-play.

Pobierz Saints Row: The Third Remastered za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku. https://www.epicgames.com/store/pl/p/saints-row-the-third-remastered