BitComet

2017-01-17 0 przez Pliki

BitComet to darmowy program do wymiany plików p2p w sieci BitTorrent. Cieszący się dużą popularnością i uznaniem BitComet posiada prosty, przejrzysty interfejs oraz intuicyjną obsługę, a dodatkowo mamy do wyboru mnóstwo wersji językowych. Program umożliwia darmowe pobieranie z internetu, a nawet tworzenie plików torrent, które potem możemy umieścić na własnej stronie, lub w ogólnodostępnej bazie torrentów.

BitComet

umożliwia również rozmowy z innymi użytkownikami, ustawienia limitów szybkości przesyłania danych, mapowanie portów, ustawianie proxy oraz filtr adresów IP. Program do ściągania plików posiada także wtyczki dla przeglądarek internetowych, dzięki nim BitComet łatwo integruje się z przeglądarką i przechwytuje łącza sieci bittorrent. Darmowy program do ściągania filmów, muzyki, gier z internetu na komputer BitComet obsługuje jednoczesne pobieranie plików, kolejkę pobierania z sieci, darmowe pobieranie wybranych plików w paczce torrent, szybkie wznawianie ściągania, rozmowy, pamięć podręczną dysku, ograniczenia szybkości, mapowanie portów, serwery proxy, filtry ip itd.

BitComet jest potężny, super szybki i łatwy w obsłudze. BitComet jest klientem BitTorrent / HTTP / FTP do pobrania klienta i obsługuje wiele nowoczesnych protokołu BitTorrent, np Magnet Link, Siew HTTP, sieć DHT, UDP trackera Protocol v2. Oferuje nawet podgląd podczas pobierania. Gdy BitComet ściąga pliki wideo, automatycznie stara się jak najszybciej pobrać nagłówek i ogon pliku. Więc jest możliwe, aby obejrzeć film w trakcie procesu pobierania.

BitComet
– Przyspieszenie pobierania i ożywić martwe torrentów
– torrent wymiana podczas pobierania
– Rozpocznij pobieranie BitTorrent bez plik .torrent więcej, przy użyciu sieci DHT.
– Podgląd podczas pobierania: Podgląd .avi .rmvb .wmv i innych plików wideo jest dostępna podczas procesu pobierania.
– Skorzystaj z HTTP / FTP / Pobieranie eMule źródeł podczas pobierania BitTorrent.
– Wyrównaj plik do kawałka Granica: lepiej dla podejmowania Torrent, w pełni kompatybilny ze starymi wersjami.
– Inteligentna optymalizacja połączenia: konfiguracja jest ustawiana automatycznie dopasować typ połączenia.
– Inteligentne Disk Cache: Pamięć podręczna jest stosowana w celu zmniejszenia częstości odczytu / zapisu na dysku twardym, co zwiększa żywotność urządzenia.
– Inteligentny Podział dysku: Zmniejszenie fragmentacji dysku.
– sieć DHT: Start pobrania BitTorrent bez konieczności podłączania do każdego trackera.
– Auto Config ICF (Internet Connection Firewall) i ICS (Internet Connection Sharing) w systemie Windows.
– Auto Config UPNP mapowanie portów w routerze (obsługa UPnP jest wymagane w routerze).
– Wyłączenie lub ustalania priorytetów plików w torrencie: Pliki mogą być pominięte za pobranie lub ustawiony na wyższy / niższy priorytet, pozwalając na wybór pierwszego, które wykończenie pliku.
– Również wsparcie multi-tracker, DHT, utf-8 przedłużacz, a protokół UDP trackera v2.

Pobierz BitComet za darmo na Windows.