Blockchain portfel Bitcoin

2017-01-01 0 przez Pliki

Blockchain Wallet to najpopularniejszy na świecie portfel Bitcoin. Tworzenie portfela Blockchain zajmuje kilka sekund. Natychmiastowo wysyłaj i otrzymuj płatności. Szyfrowanie po stronie klienta zapewnia stałą kontrolę nad środkami.

Dzięki Blockchain portfel Bitcoin korzystanie z najpopularniejszej kryptowaluty jest bezpieczne i proste. Możesz zawierać natychmiastowe transakcje z każdym na świecie. Oferuje ponad 20 kursów wymiany walut, m.in. JPY, RUB, SGD, USD, CNY, EUR, GDP i wiele innych. Ponad 25 języków.

Aplikacje Bitcoin Wallet na iOS i na Androida pozwalają na dostęp do swojego portfela bitcoin za pomocą dowolnego urządzenia, w dowolnym czasie i miejscu.

Co to jest bitcoin?
Tak jak papierowe pieniądze, a przedtem też złoto, bitcoin to waluta, które pozwala stronom na wymianę wartości. W odróżnieniu do swoich przodków, bitcoin jest walutą cyfrową i zdecentralizowaną. Po raz pierwszy w historii ludzie mogą wymieniać wartości bez pośredników, co oznacza większą kontrolę nad środkami i niższe opłaty.

Czemu korzystać z bitcoin?
Internetowa waluta Bitcoin może być używana z takich samych powodów, co wysyłanie e-maili, streamowanie filmu czy pobieranie piosenki. Jest to szybsze, tańsze, bardziej bezpieczne i stałe. A wykorzystywać je można na wiele więcej sposobów niż tylko płatności między stronami. W wielu miejscach wirtualne bitcoiny są mniej zmienne niż waluta lokalna, więc niektórzy używają ich, by zachować wartość, podczas gdy inni płacą nimi u setek tysięcy kupców na całym świecie i online.