BullGuard Internet Security za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

BullGuard Internet Security za darmo pobierz pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z internetu. W jego skład wchodzą cztery aplikacje, jedną z nich jest antywirus, który chroni m. in. pocztę, kontroluje pobierane pliki, sieć P2P, komunikatory internetowe, dyski twarde. Firewall wykrywa i blokuje skrypty, pliki cookie oraz podejrzane aplikacje.

BullGuard Internet Security ma nowy silnik antywirusowy z szybki skanerem. Wyposażony jest w funkcje Spamfilter chroniącą przed spamem, antyspyware zapewniający skuteczną ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim, zaporę ogniową (firewall), ochronę rodzicielską oraz zabezpiecza przed atakami podczas grania w sieci. Ma moduł Online Backup, dzięki któremu użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie plików na zewnętrznym serwerze o (pojemność dysku do 5Gb).

BullGuard Internet Security oferuje narzędzie do filtrowania niechcianej poczty, w którym można zdefiniować tak zwaną białą i czarną listę przychodzącej poczty.

BullGuard Internet Security ma wbudowaną dodatkową wtyczkę PC TuneUp do przeprowadzania kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu. Usuwa zbędne śmieci i zalegające klucze w rejestrze, czyści rejestr oraz ciasteczka i historię przeglądania. Oprogramowanie działa na systemach Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity).

Pobierz BullGuard Internet Security za darmo https://www.bullguard.com/thankyou19.aspx?&pid=3#