Trackmania za darmo do pobrania

2023-05-13 0 przez Pliki

Trackmania za darmo do pobrania pełna wersja gry . Największy i najbardziej dopracowany remake legendarnego Trackmania Nations. Trackmania łączy łatwą do zrozumienia, lecz trudną do perfekcyjnego opanowania rozgrywkę z szeroką gamą utworów, regularnymi sezonami i wydarzeniami na żywo oraz personalizacją. Trackmaniaza darmo zostanie udostępniona od 15 maja na PS4 i PS5, Xbox One, Series XIS i Luna za pośrednictwem Ubisoft.

Rywalizuj o najwyższe miejsca w rankingach na ponad 1000 torach, z nowym każdego dnia. Dołącz do społeczności z milionami graczy. Graj w niekończące się wydarzenia i trasy tworzone przez społeczność lub wyrażaj swoją kreatywność dzięki potężnemu edytorowi tras i funkcjom społecznościowym!

  • Graj za darmo na PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStationm4, PlayStation 5 i Luna.
  • Bawcie się razem dzięki cross-play i cross-progression .
  • Te same 3 poziomy dostępu na wszystkich platformach: Starter, Standard i Club.

Graj w nowy sezon co trzy miesiące, w tym 25 nowych utworów, w które można grać solo i online. Zbieraj medale i trofea, odblokowuj prestiżowe skórki i pnij się w rankingach!

Trackmania zaoferuje graczom trzy różne doświadczenia wyścigowe: Starter Access, Standard Access i Club Access. Wszystkie trzy wersje gry będą dostępne w Epic Games i Uplay.

„Trackmania to uniwersalna gra wyścigowa, a dzięki trzem poziomom zaangażowania, staramy się dopasować do preferencji każdego gracza. Darmowy Starter Access to świetny wstęp dla nowych graczy. Standard oraz Club Access będą wspierać tworzenie i udostępnianie narzędzi dla naszych bardziej zaawansowanych graczy” – wyjaśnia Florent Castelnerac, dyrektor zarządzający Ubisoft Nadeo.

  • Starter Access: Bezpłatny dostęp do wyścigów w pojedynkę lub w trybie dla wielu graczy w odnowionych oficjalnych kampaniach, w tym 25 torach, umożliwiający graczom zdobywanie medali i ustanawianie rekordów w regionalnych rankingach. Gracze będą mogli cieszyć się treściami tworzonymi przez innych, poprzez Arcade Channel, wypróbować różne edytory (tory, powtórki i skórki) oraz serwery z ocenianymi trasami. Cotygodniowa Liga Narodów jest również dostępna dla nieformalnych rozgrywek.
  • Standard Access: Oprócz darmowej zawartości, Standard Access rozszerza zawartość o dostęp do treści tworzonych przez graczy, w tym wybór „Track of the Day” oraz pełny dostęp do powtórek, edytorów tras i serwerów z ocenianymi trasami. Ponadto gracze mogą brać udział w codziennych zawodach i śledzić każdy „Track of the Day” oraz „Oficjalny” tor kampanii. Roczny dostęp do Standard Access jest dostępny za 39,90 złotych.
  • Club Access: Włączając powyższe, Club Access pozwala graczom dołączyć do swoich ulubionych klubów, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści i aktywności, takich jak modyfikacje skórek, specjalne kampanie, pokoje online, tory treningowe i zawody. Gracze mgą również stworzyć własny klub, aby dzielić się swoimi treściami i organizować wydarzenia. Gracze mogą wziąć udział w Open Grand League, organizowanej przez Ubisoft Nadeo, i spróbować zakwalifikować się do Trackmania Grand League. Roczny dostęp Club Access jest dostępny za 119,90 złotych lub w wersji na trzy lata za 249,90 złotych. Po wygaśnięciu dostępu, gracze zachowują dostęp do torów oferowanych
  • w oficjalnej kampanii oraz „Track of the Day”.

Trackmania darmowa wersja gry zawiera 25 oficjalnych torów, aktualizowanych co 3 miesiące, z możliwością gry solo, online i lokalnie.

Pobierz Trackmania za darmo pełna wersja gry do pobrania https://www.trackmania.com/