Wiedźmin 2 Zabójcy królów Edycja Rozszerzona za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Wiedźmin 2: Zabójcy królów Edycja Rozszerzona za darmo w promocji na GOG do pobrania gra na komputer. Druga część popularnej sagi RPG o wiedźminie Geralcie z Rivii. Nowy silnik gry Wiedźmin odpowiedzialny za piękną oprawę graficzną i zaawansowaną mechanikę gry oddaje graczom najbardziej ożywiony i realny świat w historii gier RPG. Urzekająca fabuła, dynamiczny system walki, piękna grafika i wszystko inne, co sprawiło, że oryginalny Wiedźmin był tak wspaniałą grą, zostały teraz jeszcze bardziej ulepszone.

Wiedźmin 2 został okrzyknięty jednym z najlepszych RPG przez największe światowe media:
– „Wyznacza kierunek dla całego gatunku” – „New York Times”
– „Jedna z najlepszych gier RPG od lat” – „IGN” 9/10
– „Nie możecie tego przegapić” – „Gametrailers” 9,4/10
– „Jedna z najbardziej zapadających w pamięć i najlepiej napisanych gier fantasy” – „1up”

Wiedźmin 2 Zabójcy królów Edycja Rozszerzona

  • Profesjonalne narzędzie modderskie – REDkit beta: REDkit to najlepszy sposób na wykreowanie ogromnego, tętniącego życiem świata – twórz otoczenie za pomocą intuicyjnych narzędzi i zaadaptuj je do swoich potrzeb! Zaprojektuj własne przygody w stylu CD Projekt RED!
  • Dodatkowe godziny rozgrywki: Nowe, duże przygody osadzone w niespotykanych dotąd lokacjach, które rozszerzą historię, wprowadzając do gry nowe postacie, zagadki i potwory.
  • Nowy samouczek i przerywniki filmowe: Nowe animacje i scenki filmowe, w tym trwający 3,5 minuty prerenderowany materiał CGI, który przedstawia zabójstwo króla Demawenda z Aedirn. Zdobywca nagrody BAFTA, nominowany do Oscara Tomasz Bagiński powołał do życia to kluczowe, historyczne wydarzenie, które zapoczątkowało opowieść znaną z Wiedźmin 2 chomikuj za darmo pełna wersja po polsku.

Pobierz Wiedźmin 2: Zabójcy królów za darmo Edycja Rozszerzona

https://www.gog.com/game/the_witcher_2