Comodo Cleaning Essentials program do usuwania wirusów

2017-01-11 0 przez Pliki

Comodo Cleaning Essentials to darmowy program do usuwania wirusów, rootkitów oraz innych złośliwych programów. W skład aplikacji wchodzi skaner i narzędzie pracujące w czasie rzeczywistym.

Comodo Cleaning Essentials (CCE) to zestaw narzędzi zabezpieczających komputer zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom zidentyfikować i usunąć złośliwe oprogramowanie i niebezpieczne procesy z zainfekowanych komputerów. Zaprojektowany jako aplikacja przenośna, program nie wymaga instalacji i może być uruchamiany bezpośrednio z nośników wymiennych, takich jak pamięci USB.

Przed rozpoczęciem swojej pracy ten program dokonuje aktualizacji baz sygnatur wirusów. KillSwitch i Autorun Analyzer to dwa dodatkowe narzędzia, które są bardzo dobrym uzupełnieniem wyżej wspomnianego skanera.

Program do usuwania wirusów

program do usuwania złośliwego oprogramowania posiada możliwość monitorowania uruchomionych procesów i połączeń sieciowych, którym możemy między innymi ustawiać priorytety oraz kończyć ich działanie. Program pozwala również zarządzać listą uruchamianych aplikacji wraz z systemem operacyjnym. Co ciekawe program nie wymaga instalacji systemie, dzięki czemu możemy przenosić go na płycie czy pendrive, aby usuwać szkodniki z zainfekowanych komputerów.

Comodo Cleaning Essentials

Zaawansowane narzędzie do monitorowania systemu, który umożliwia użytkownikom identyfikację, monitorowanie i zatrzymać potencjalnie niebezpiecznych procesów, które są uruchomione w systemach końcowych. Wyjątkowo dla produktu tego typu, Killswitch wykorzystuje ogromną bazę białej listy Comodo do odizolowania procesów niezaufane z bardzo dużą dokładnością – jej poprawę efektywności operacyjnej poprzez redukcję fałszywych alarmów oraz zmniejszenie ilości czasu poświęconego rozwiązywaniu maszynę końcowego.

W pełni funkcjonalny skaner malware zdolnego odkopanie i usuwając wirusy, rootkity, ukryte pliki i klucze rejestru złośliwych ukrytych głęboko w systemie. Skaner jest wysoce konfigurowalny, wykorzystuje najnowsze techniki heurystyczne do wykrywania nieznanych wcześniej wirusów i oferuje najwyższej klasy możliwości usuwania złośliwego oprogramowania i jest zdolny do wykrywania ukrytych sterowniki i usługi ładowane podczas uruchamiania systemu w górę.

Pobierz Comodo Cleaning Essentials program do usuwania złośliwego oprogramowania za darmo na komputer z Windows.