SecureAPlus antywirus w chmurze za darmo

2020-01-03 0 przez Pliki

SecureAPlus antywirus w chmurze za darmo do pobrania premium. Jest połączeniem antywirusa w chmurze z ochroną lokalną opartą o silnik ClamAV. SecureAPlus działa w oparciu o 12 silników antywirusowych w chmurze oraz o jeden silnik lokalny wykorzystywany do ochrony w czasie rzeczywistym i w trybie offline. Chroń swój komputer, laptop lub urządzenie mobilne przed najnowszymi zagrożeniami.

Darmowy antywirus SecureAPlus bazuje na białych listach plików, a więc bezpieczeństwo danych jest weryfikowane na podstawie informacji o sumie kontrolnej i podpisie cyfrowym pliku. Z open-source ClamAV korzystają teraz Google, Facebook, Apple, Adobe oraz dostawcy rozwiązań antyspamowych, web-filteringu, oraz dostawcy usług internetowych.

Darmowy antywirus w chmurze

Program działa podobnie jak normalny antywirus za darmo do badania w czasie rzeczywistym bezpieczeństwa plików wykorzystuje własne technologie, ale także silniki w chmurze: AhnLab, AVG, Avira, Bitdefender, ClamWin, Emsisoft, Eset, McAfee, Microsoft Security Essentials, QuickHealth, Sophos i TotalDefense. To gwarantuje, że program poradzi sobie ze wszystkimi robakami, szkodnikami i złośliwym oprogramowaniem.

Bezpłatny program antywirusowy SeureAPlus posiada stałą ochronę, monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie działania jakie użytkownik wykonuje na komputerze i w razie wykrycia zagrożenia automatycznie włącza alert powiadomień. Co ważne potrafi także wykryć ukryte zagrożenia w plikach spakowanych RAR, Zip, 7Zip, dokumentach Microsoft Office czy PDF. Skutecznie chroni komputer przed większością wirusów. Nowością jest kontrola dysków USB.

Program działa bardzo szybko i nie powoduje problemów z wydajnością. Darmowy antywirus w chmurze SeureAPlus Premium Serial key:
2195-134F-E1CA-B969

Pobierz SeureAPlus za darmo na komputer Windows i telefon. https://www.secureaplus.com/pl/download/