Daemon X Machina za darmo do pobrania

2022-01-24 0 przez Pliki

Daemon X Machina za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w Epic Games Store od 27 stycznia od godziny 17:00 do 3 lutego do godziny 16:59.

Wskocz do akcji w postapokaliptycznym świecie i pokieruj mechanicznym Arsenalem, którego można swobodnie personalizować. Dołącz do innych najemników, by obronić ludzkość przed oszalałymi maszynami oraz gigantycznymi robotami.

Daemon X Machina za darmo

„Witaj na swoim polu bitwy”

Jesteś Outerem – przedstawicielem nowej ludzkiej rasy powstałej w następstwie katastrofy znanej jako Moonfall. Jako najemnik organizacji Orbital stajesz na samej linii frontu w desperackiej wojnie, której stawką jest przetrwanie ludzkości. Wrogiem są oszalałe, zbuntowane przeciwko swoim ludzkim stwórcom SI zwane Immortalsami. Przejmij kontrolę nad w pełni konfigurowalnym mechem Arsenal i połącz siły z podobnymi sobie najemnikami, aby wypełnić misje i raz na zawsze pokonać Immortalsów. Pamiętaj jednak, że w wojnie, w której uczestniczą najemnicy, dzisiejszy sprzymierzeniec jutro może zostać Twoim wrogiem.
Wizjoner Kenichiro Tsukuda i pionierski projektant mechów Shojiego Kawamoriego stworzyli nową generację niesamowicie szybkich, pełnych akcji walk mechów.

CECHY GRY

– Szybuj swoim mechem nad polem bitwy i wdawaj się w dynamiczne potyczki o wysokie stawki, walcząc z oszalałymi maszynami i ogromnymi Colossal Immortalsami.
– Różne bronie i części pozwolą Ci w pełni dostosować mecha Arsenala do swoich potrzeb.
– Przeszukuj pokonanych przeciwników, by zebrać przydatne na polu bitwy części i bronie.
– Dostosuj swój awatar gracza z użyciem różnych opcji kosmetycznych. Pójdź pod nóż i pozwól zmodyfikować swoje ciało. Chociaż nie będziesz już przypominać człowieka, zyskasz nowe umiejętności.
– Współpracuj z graczami w sieciowym trybie kooperacyjnym, aby niszczyć bossów, lub wykonuj z nimi misje eksploracyjne w celu oznaczania baz Immortalsów i odblokowania potężnego sprzętu.
– Walcz z innymi graczami w trybie rywalizacji 1 na 1 lub 2 na 2 i pnij się po szczeblach rankingu, aby zostać najdzielniejszym najemnikiem.

Pobierz Daemon X Machina za darmo full wersja gry od Epic Games Store https://www.epicgames.com/store/pl/p/daemon-x-machina