Darmowe gry flash do pobrania Flashpoint

2020-02-04 0 przez Pliki

Darmowe gry flash do pobrania Flashpoint BlueMaxima na komputer, ściągnij louncher lub wszystkie gry na swój PC. Ciekawy projekt dotyczący ochrony gier internetowych.

Historia Internetu jest ważna, a treści tworzone na platformach takich jak Adobe Flash stanowią znaczną część tej kultury skazanej na zapomnienie. Projekt Flashpoint BlueMaxima poświęcony jest zachowaniu jak największej liczby gier i animacji z tych platform, aby nie stracić czasu. Flashpoint uratował ponad 38 000 gier i 2400 animacji działających na 13 różnych platformach. Najlepsze gry na Android za darmo.

Flashpoint wykorzystuje duży wybór oprogramowania typu open source w łatwym w obsłudze programie uruchamiającym. Nasz Redirector wykonuje ogromną ilość usług, udając, że treści internetowe udają, że są w Internecie. 

Gry Infinity są pobierane podczas ich grania, nie każda gra jest początkowo wyświetlana na liście i nie ma żadnych zdjęć w Launcherze. Możesz dodać brakujące gry za pomocą karty Strona główna, a brakujące obrazy poniżej głównego pliku do pobrania. Pobierz 296 MB, aby rozpocząć.

Pełny pakiet, gotowy do użycia w trybie offline. Pobierz 241 GB, wyodrębniono 288 GB. Wyodrębnij za pomocą 7-Zip , a nie WinRAR. Prawdopodobnie będziesz potrzebował menedżera pobierania dla serwerów lustrzanych lub programu torrentowego qbittorrent dla torrenta.

Darmowe gry flash do pobrania Flashpoint BlueMaxima na komputer. https://bluemaxima.org/flashpoint/downloads/