Max Payne 2 The Fall of Max Payne PC za darmo do pobrania

2020-01-31 0 przez Pliki

Max Payne 2 The Fall of Max Payne PC za darmo do pobrania pełna wersja na komputer. Popularna gra strzelanka klasyka gatunku w promocji do ściągnięcia okazja dla graczy.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne to brutalna, filmowa historia miłosna. Mroczna, tragiczna i intensywna, dogłębna historia to dreszczyk emocji z szokujących zwrotów akcji i rewelacji.

Jego życie w ruinach, Max Payne znajduje się z powrotem w NYPD. Podczas rutynowego dochodzenia w sprawie morderstwa wpada na Mona Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje, podejrzaną o zabójstwo femme fatale. Trzyma klucze do pytań, które go prześladują. Ale nic nie jest proste w ciemnej i tragicznej nocy w Nowym Jorku. Armia zbirów z podziemia stoi między Maxem a odpowiedziami, których szuka. Jego podróż w głąb własnego osobistego piekła trwa.

Max Payne 2: The Fall of Max Payne zapewnia intensywną rozgrywkę. Zawiera zacięte, ale stylowe sekwencje akcji i strzelaninę w zwolnionym tempie, która stała się synonimem serii Max Payne gra na komputer do ściągnięcia pełna wersja po polsku.

Pobierz Max Payne 2 The Fall of Max Payne PC za darmo. https://www.instant-gaming.com/en/1340-buy-key-steam-max-payne-2-the-fall-of-max-payne/