TweakNow RegCleaner program do czyszczenia rejestru

2019-01-21 0 Pliki

TweakNow RegCleaner program do czyszczenia rejestru to narzędzie, którego zadaniem jest oczyszczanie systemu Windows ze wszelakich zbędnych komponentów ulokowanych m.in. w rejestrze systemowym lub na dysku twardym komputera. TweakNow RegCleaner wyposażony został w niemal wszystkie niezbędne narzędzia, pozwalające utrzymywać system Windows w jak najlepszej kondycji oraz rozwiązywać występujące w nim problemy. Znajdziemy wśród nich takie, które pozwalają sprawnie oczyszczać i defragmentować rejestr systemu Windows, usuwać z dysku wszelakiego rodzaju zbędne pliki, monitorować dostępną przestrzeń dyskową, a także optymalizować ustawienia systemu i połączeń internetowych oraz optymalizować zbiory informacji gromadzone przez przeglądarki internetowe.

Program do czyszczenia rejestru

Najszybszy i najbardziej niezawodny dostępny dziś program do czyszczenia rejestru. Rejestr jest sercem i duszą każdego systemu Windows. Zawiera informacje, które kontrolują wygląd i zachowanie systemu Windows. Obecnie większość aplikacji używa rejestru do przechowywania konfiguracji i innych ważnych danych. Podczas instalowania aplikacji tworzone są nowe wpisy rejestru. Te wpisy powinny zostać automatycznie usunięte po odinstalowaniu aplikacji. Niestety nie zawsze tak działa. Czasami okazuje się, że kilka aplikacji nie usuwa własnych wpisów rejestru. Te wpisy staną się nieaktualne.

Po długim czasie, po zainstalowaniu i odinstalowaniu dużej liczby aplikacji, rejestr systemu Windows może zawierać dużą liczbę nieaktualnych wpisów. Znacząco zwiększą rozmiar rejestru, a tym samym spowolnią komputer, ponieważ system Windows będzie potrzebował więcej czasu na ładowanie, wyszukiwanie i odczytywanie danych z rejestru.

Aby utrzymać najwyższą wydajność komputera, zaleca się okresowe czyszczenie rejestru systemu Windows 10, 8 i 7

Pobierz TweakNow RegCleaner za darmo http://www.tweaknow.com/RegCleaner.php