Defraggler darmowy program do defragmentacji

2020-01-01 0 przez Pliki

Defraggler to darmowy program do defragmentacji. Obsługuje systemy plików FAT32, NTFS, exFAT i RAID. Defraggler pozwala na defragmentację pojedynczych plików. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednie dane i jednym kliknięciem rozpocząć cały proces. Darmowy program do defragmentacji jest bezpłatny w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych. Defraggler obejmuje wsparcie dla 32- i 64-bitowych wersji tych systemów operacyjnych.

  •     defragmentuj zarówno całe dyski, jak i wolną przestrzeń, pliki w określonych folderach czy pojedyncze pliki,
  •     defragmentuj plik MFT, jeśli to konieczne,
  •     wyświetlać pliki na mapie partycji,
  •     zostać uruchomiony z pamięci przenośnej,
  •     defragmentować w zaplanowanym przez użytkownika czasie,
  •     zostać uruchomiony z wiersza poleceń,
  •     wykluczać pliki z defragmentacji na podstawie rozmiaru lub rozszerzenia,
  •     dostarczać informacji o dyskach, np. temperaturę, stan „zdrowia”, ilość obrotów na minutę, rodzaj interfejsu itp.

Przyspieszenie komputera z szybkim i łatwym narzędziem do defragmentacji. Szybko defragmentuj całe dyski lub pojedyncze pliki. Współpracuje z HDD i SSD i obsługuje systemy plików NTFS i FAT32!

Defraggler do pobrania

przyspiesza komputera poprzez zebranie pofragmentowane pliki na komputerze i bardziej efektywnie organizuje je. Defraggler robi ciężkiej pracy, więc komputer nie musi.

Defragmentacja z ufnością. Defraggler używa tych samych technik jak Windows do odczytu i zapisu plików, dzięki czemu pliki nigdy nie zostaną uszkodzone.

Defragmentacja wolnego miejsca na dysku, a nie tylko pliki. Proaktywne rozwiązanie, które pomaga zapobiegać defragmentacji przed ich wystąpienia.

Masz pełną kontrolę nad tym, które napędza, foldery i pliki Defrag. Lub po prostu użyć ustawień domyślnych i niech Defraggler do pracy dla Ciebie. dość proste dla każdego użytkowników dziennie i wystarczająco elastyczne dla zaawansowanych użytkowników.

Defragmentacja podczas snu – i obudzić się z szybszym komputerze. Ustaw Defraggler uruchomić codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Pobierz Defraggler darmowy program do defragmentacji. https://www.ccleaner.com/defraggler