Puran Defrag Free – darmowy program do defragmentacji dysków

2016-09-07 0 przez Pliki

Puran Defrag Free Edition to mały i darmowy program do defragmentacji dysków twardych. Aplikacja pozwala nam wykonać defragmentację podczas procesu rozruchowego systemu Windows. Puran Defrag Free Edition wyposażony został w autorską technologię PIOZR (Puran Intelligent Optimizer), która według producenta zwiększa szybkość dostępu do najważniejszych plików. Program może być również obsługiwany z wiersza poleceń. Wersja bezpłatna do celów niekomercyjnych.

Pliki zapisane na dysku twardym ulegają fragmentacji będzie z różnych powodów. Z tego powodu, dysk twardy jest bardzo pracowity gromadzenia danych z różnych fragmentów znajdujących się w różnych miejscach na dysku twardym w celu uzyskania dostępu do plików. Proces ten obniża swoją wydajność dysku twardego i ogólną szybkość systemu, który pobiera stopniowo się pogarszał się z czasem. Ponadto, prędkość odczytu / zapisu na dysku twardym zależy od lokalizacji i pliki znajdujące się na dysku twardym są losowo rozmieszczone. W związku z tym, można stracić wszelkie potencjalne zyski prędkości z innych programów do optymalizacji systemu.

Puran Defrag Free

zapewnia rozwiązanie! darmowy program do defragmentacji dysków Puran Defrag to bardzo proste defragmentacji dysku, który będzie defragmentacji plików i optymalizacji systemu, zbierając wszystkie fragmenty pliku i umieszczenie ich razem, jak również przeniesienie niektórych często używanych plików i katalogów do szybszego wszystkich obszarach dysku. Proces ten zwiększa wydajność dysku twardego, a tym samym ogólną szybkość systemu. Ponadto zmniejsza zużycie i oderwać się na dysku twardym, co zwiększa jego żywotność.

Puran Intelligent Optimizer – PIOZR
PIOZR to rewolucyjna technologia, która sprawia, że ​​komputer szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. To działa na prostej zasadzie, że „Rzeczy najbardziej potrzebne powinny być umieszczone w najbardziej dostępnych miejsc w porządku.” Zasada ta odnosi się do twardego dysku komputera, jak również; Zewnętrzna krawędź jest najszybszy, a jak idziemy wewnątrz czytania i szybkość zapisu spowalnia. PIOZR miejsca najczęściej używane pliki, aby w szybszym obszarów dyskowych, zwiększając ogólną szybkość systemu.

Katalogi Konsolidacja i optymalizacja poprzez uwolnienie przestrzeni
Katalogi są ogólnie dostępne najczęściej w każdym systemie, więc jest to dobry pomysł, aby przenieść te katalogi do ciągłych i szybszych obszarach dysku dla lepszej wydajności systemu. Puran Defrag zrobi to za Ciebie, jeśli wybierzesz tę opcję. Katalogi Konsolidacja działa tylko z partycji NTFS.

Optymalizacja uwalniając przestrzeń uwolni pewną przestrzeń na szybsze obszaru dysku, który może być używany przez system Windows do tworzenia swoich plików tymczasowych. To zwiększa wydajność systemu Windows, a tym samym ogólną szybkość systemu. Pozwoli to zwolnić miejsce tylko na objętość o Windows zainstalowany, jedyne miejsce to potrzebne.

Automatyczna Defragmentacja
Puran Defrag darmowy program do defragmentacji dysków oferuje dwa rodzaje Automatyczna defragmentacja – Jednym z nich jest prosta Automatyczne defragmentacji, a drugi jest automatyczny czas uruchamiania defragmentacji. Automatyczna Defragmentacja daje różne opcje, takie jak oszukiwać przy każdym starcie, oszukiwać po każdych kilku min / h, o określonej godzinie każdego dnia tygodnia lub w dowolnym dniu miesiąca.

Automatyczny czas uruchamiania defragmentacji przebiega starcie systemu Defrag przy każdym rozruchu, przy pierwszym uruchomieniu jedynego dnia, przy pierwszym uruchomieniu w dowolnym dniu tygodnia lub dzień miesiąca, co daje szeroki wachlarz możliwości.

Czas rozruchu Defragmentacja
Niektóre pliki, takie jak MFT, Registry, etc plik stronicowania nie można defragmentacji czy nie są bezpieczne do defragmentacji, gdy jest uruchomiony system Windows. To kiedy Boot Czas Defragmentacja wyświetla swoje zalety, defragmentacji tych plików w systemie Windows Boot czas i uzyskanie optymalnych rezultatów.

Puran Defrag darmowy program do defragmentacji dysków oferuje ogromne Defrag starcie systemu, który defragmentuje nie tylko pliki systemowe ale cały dysk, co daje maksymalne korzyści.

Niska Defrag Priorytet
Niska Defrag Priorytet pozwala używać komputera na pełnych obrotach, nawet jeśli defragmentacja jest uruchomiony. Jak sama nazwa wskazuje, to zachowuje się w tryb niskiego priorytetu co oznacza, że ​​Puran Defrag użyje zasobu tylko wtedy, gdy nie jest on używany przez inny proces, który pozwala uniknąć przerw w pracy.

Zgodność
Puran Utilities darmowy program do defragmentacji dysków jest kompatybilny z Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8/10 w tym 64-bitowe wersje.