Diskeeper Professional Edition za darmo do pobrania

2017-08-02 0 przez Pliki

Diskeeper Professional Edition za darmo do pobrania program do defragmentacji procesu pozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku. Główną zaletą pakietu jest wysoka szybkość i skuteczność. Jest zdecydowanie wydajniejszym rozwiązaniem niż programy dostarczane wraz z systemem. Może defragmentować dyski do maksymalnej pojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine (TVE)). Diskeeper posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne i działa w trybie „Set It and Forget It” (Skonfiguruj i Zapomnij).

Dobre narzędzie do defragmentacji dysków twardych.

Program Diskeeper od lat cieszy się doskonałą sławą narzędzia znakomicie optymalizującego pracę dysków twardych. Najnowsza wersja tego programu to nie tylko znana z wcześniejszych wydań w pełni zautomatyzowana defragmentacja.

Użytkownik tego programu musi go tylko raz skonfigurować, po czym aplikacja automatycznie analizuje pracę dysku i w razie potrzeby uruchamia proces defragmentacji najbardziej newralgicznych obszarów dysku.

Wbudowane w program technologie nie tylko dbają o dysk, ale przede wszystkim o komfort pracy użytkownika. Już sam proces defragmentacji ma wpływ na lepszą wydajność dysku twardego, ale Diskeeper potrafi inteligentnie zarządzać zasobami, czego przykładem jest np. wyłączenie procesów optymalizacji dysku w momencie, kiedy komputer pracuje na zasilaniu bateryjnym.

Wszyscy wiedzą, że frustracja systemu Windows  staje się coraz wolniejsza, im dłużej jest on używany i obciążony większą ilością oprogramowania i danych.

Diskeeper 18 firmy Condusiv z pamięcią podręczną DRAM gwarantuje naprawę najgorzej działających serwerów fizycznych lub komputerów PC o wydajności większej niż nowa. Zamiast „defragmentacji” opatentowany silnik Diskeeper 18 zapewnia duże, czyste ciągłe zapisy z systemu Windows w czasie rzeczywistym, dzięki czemu fragmentacja nie stanowi już problemu w przypadku dysków HDD lub SSD. Eliminuje to scenariusz „śmierć o tysiąc cięć” małych, małych zapisów i odczytów, które kradną wydajność dysków SSD i HDD. Diskeeper 18 elektryzuje wydajność systemu Windows, aby działał szybciej niż nowy z dodatkiem dynamicznego buforowania pamięci – przy użyciu bezczynnej, dostępnej pamięci DRAM do gorących odczytów bez powodowania problemu głodu pamięci lub rywalizacji o zasoby.

Pobierz Diskeeper za darmo https://www.condusiv.com/business/diskeeper/professional/