EnhanceMySe7en przyspieszanie windows 7

2020-01-01 0 przez Pliki

EnhanceMySe7en przyspieszanie windows 7 to pakiet narzędzi do optymalizacji Windows 7 pełna wersja za darmo do pobrania. Program posiada takie funkcje jak: dostosowanie systemu do maksymalnej prędkości, wyłączenie ustawień graficznych, zarządzanie procesami, usługami, aplikacjami uruchamiającymi się przy starcie systemu, czyszczenie i naprawa rejestru systemowego oraz usuwanie z dysku twardego zbędnych plików, ponadto umożliwia defragmentację dysku (dostarczając przy tym informacje nt. jego parametrów – temperatura itp.).

Jak przyspieszyc komputer windows 7 bez formatowania. Ciekawostką jest również funckja zapoznająca nas ze szczegółami pracy procesora, takie jak jego obecna temperatura, a także dokładną specyfikacją karty graficznej i pamięci RAM. Darmowa wersja nie zawiera takich narzędzi i poprawek, jak Defragmentator, Monitor HDD, Najczęściej używane poprawki, Narzędzia systemowe i inne.

Przyspieszanie windows 7

Otrzymasz wszystko, co potrzebne do utrzymania systemu Windows 7 w idealnym stanie. Program oferuje narzędzia, które zajmują się rejestrem, miejscem na dysku i jego defragmentacją, zainstalowanym oprogramowaniem, temperaturą dysku twardego i wszelkimi innymi rzeczami związanymi ze zdrowiem systemu. Przyspieszanie windows 7 program do pobrania.

Istnieje również wiele innych opcji pomagających zwiększyć wydajność systemu:

  • Zarządzanie uruchomieniami – Wyłącz niepotrzebne oprogramowanie zwiększające wydajność
  • Registry Cleaner – Łatwo sprawdź rejestr i napraw niepoprawnie połączone wpisy rejestru
  • Disk Cleaner – Znajdź i usuń niepotrzebne pliki z dysków
  • Defragmentator dysków – Zmniejsz fragmentację w systemach plików
  • Monitor dysku twardego – Uzyskaj temperaturę, wydajność, czas pracy itp.

Jak przyspieszyć Windows 7 za darmo? Darmowe pobieranie Windows 10 aktualizacja. Pobierz EnhanceMySe7en przyspieszanie windows 7 za darmo https://seriousbit.com/older/tweak_windows_7