FlashGot wtyczka do pobierania filmów

2019-02-17 0 przez Pliki

FlashGot wtyczka do pobierania filmów cda to rozszerzenie do programów: Mozilla, Mozilla Firefox, Flock i Mozilla Thunderbird umożliwiające pobieranie plików (pojedynczych lub całej zawartości strony) przy użyciu najbardziej popularnych download managerów przeznaczonych dla systemów Windows, Mac OS X, Linux i FreeBSD. Aplikacja FlashGot obsługuje m.in. następujące narzędzia: DownloadStudio, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, JDownloader, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit, ReGet, Retriever, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader i Ukrainian Download Master, Uget, WellGet, wxDFast.

FlashGot zmienia każdy obsługiwany menedżer pobierania w menedżera pobierania dla przeglądarki Firefox.

Czy masz dość „zapisywania jako …” jeden po drugim wszystkich filmów, plików muzycznych, zdjęć, programów i tak dalej? Czy masz dość tego, że robisz to tak powoli ? Czy boisz się, że stracisz je w trakcie pobierania, jeśli rozłączysz się lub zamkniesz przeglądarkę, zmuszając Cię do powtórzenia całej tej żmudnej pracy?
Potrzebujesz menedżera pobierania …

Mój menedżer pobierania nie działa z Firefoksem! Mówią, że tak, ale gdzie jest moje menu Pobierz wszystko ? Jak poradzić sobie z mnóstwem plików mp3, mpeg, jpg, które chcę pobrać? Cóż, zdecydowanie potrzebujesz …

Flashgot pobieranie filmów z CDA

to darmowy dodatek do Firefox , przeznaczony do obsługi pojedynczych i masowych („wszystkich” i „selekcji”) pobrań przy pomocy kilku zewnętrznych menedżerów pobierania .

Pobierz FlashGot za darmo https://flashgot.net/