Football Manager 2024 Mobile za darmo 

2023-10-13 0 przez Pliki

Football Manager 2024 Mobile za darmo do pobrania dla abonentów Netflix

Na oficjalnej stronie Sports Interactive pojawił się wpis o udostępnieniu użytkownikom Netflixa Football Manager 2024 Mobile za darmo. Tytuł pojawi się na rynku już 6 listopada. Grę będziecie mogli pobrać na telefon z poziomu aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzeniach Android oraz Apple. Oferta dostępna dla subskrybentów usługi Netflix.

Jeśli jesteś już graczem i masz członkostwo w serwisie Netflix, będziesz mógł znaleźć i zainstalować FM24 Mobile za pośrednictwem aplikacji mobilnej Netflix po premierze gry w listopadzie. Pojawi się w dedykowanym wierszu Gry na telefonach Apple i osobnej karcie Gry na urządzeniach z Androidem. 

Gracze nadal mogą znaleźć FM24 Mobile w App Store i Google Play, ale do zalogowania się i rozpoczęcia kolejnej podróży do piłkarskiej wielkości potrzebne będzie konto Netflix. 

Jeśli nie jesteś zalogowany do serwisu Netflix na swoim urządzeniu, po dotarciu do ekranu ładowania gry pojawi się monit o zalogowanie się. W tym momencie musisz podać dane swojego konta Netflix lub zarejestrować się, aby uzyskać nowe członkostwo.

Niezależnie od tego, czy siedzisz w domu na kanapie, dojeżdżasz do pracy, czy wybierasz się na mecz piłkarski, FM24 Mobile zapewnia szybki dreszczyk emocji w każdej karierze.  

Jak szczegółowo opisano w naszym zwiastunie zapowiedzi, nowe funkcje i funkcjonalności FM24 Mobile zostaną ujawnione w tygodniu rozpoczynającym się 23 października. 

Zarejestruj się w FMFC , naszym bezpłatnym i ekskluzywnym klubie członkowskim, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z FM24 Mobile.

FM24 Mobile nie będzie dostępny za pośrednictwem aplikacji Netflix na komputerach PC, telewizorach i konsolach do gier. 

Pobierz Football Manager 2024 Mobile za darmo  https://www.footballmanager.com/news/football-manager-2024-mobile-coming-exclusively-netflix