Garfield Kart za darmo

2022-11-24 0 przez Pliki

Garfield Kart za darmo na PC do pobrania klucz Steam. Garfield Kart Furious Racing to szalona zręcznościowa gra wyścigowa z popularnym bohaterem serii komiksów oraz kreskówek, kotem Garfieldem, w roli głównej. Za jej produkcję odpowiedzialne jest francuskie studio Anuman Interactive.

Odbierz klucz Steam do gry Garfield Kart – Furious Racing i zapoznaj się z najlepszą na świecie ściganką z Garfieldem jaka wyszła w listopadzie 2019 roku!!

Co możesz znaleźć w tej niesamowitej grzej?

  • Realistyczną grafikę!! Możliwość customizacji postaci i autek!! 8 postaci do wyboru!! Split-screen nawet dla 4 graczy!!

Wykorzystaj swoje najlepsze umiejętności jazdy i przedmioty bonusowe, aby być pierwszym na linii mety! Ale uważaj … tam jest coś dla wszystkich!


 Garfield Kart Furious Racing do pobrania

  • 16 RÓŻNYCH OBWODÓW – oszałamiające środowiska 3D ze świata Garfielda (okolica Garfielda, miasto, supermarket Mally, słoneczna farma, mgliste doki, oaza, ciemny dworek itp.)
  • 8 POSTACI – Garfield, Odie, Jon, Nermal, Arlene, Liz, Harry i Squeak.
  • 8 BONUSÓW za szalone ataki i obronę (wybuchające diamenty, lasagne, ciasta, magiczna różdżka, poduszka, urzekające perfumy, latające spodki)
  • 3 TRYBY GRY: Grand Prix / Pojedynczy wyścig / Próba czasowa
  • 3 POZIOMY TRUDNOŚCI: 50 cm3, 100 cm3 i 150 cm3
  • CODZIENNE WYZWANIE: Wypróbuj nowe wyzwanie każdego dnia!
  • DOSTOSUJ swoje postacie za pomocą ton masek i akcesoriów

Jak sugeruje tytuł, jest to gra rodzinna z wyścigami i sympatycznymi postaciami z serii. Garfield powraca, by zmierzyć się z Jonem, Odiem i firmą w grze wyścigowej bez żadnych ograniczeń!

Możesz oczywiście wybrać, z jaką postacią grasz i gokartem. Możesz więc szybko zejść z linii startu jako pierwszy i kontrolować poślizg, aby wyprzedzić przeciwników. Ale to nie wszystko. Możesz użyć szalonych przedmiotów bonusowych, takich jak poduszka lub magiczna różdżka. Czemu? Cóż, żeby zdobyć przewagę i oczywiście najpierw przekroczyć linię mety. Czy jesteś leniwy jak kot Garfield? Możesz także iść na skróty, aby wyprzedzić innych kierowców i wygrać wyścig! Z maksymalnie ośmioma dostępnymi graczami i 16 kultowymi torami ze świata Garfielda, jest to niesamowita gra.

Pobierz Garfield Kart Furious Racing za darmo na PC pełna wersja gry hhttps://www.fanatical.com/pl/game/garfield-kart-furious-racing