Star Wars Squadrons za darmo

2022-11-24 0 przez Pliki

Star Wars Squadrons za darmo do pobrania pełna wersja gry klucz do odebrania za darmo w w Epic Games Store od 24 listopada. Grę będzie można przypisać do konta na stałe od godziny 17. Star Wars Squadrons to kosmiczna gra walki osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen, opracowana przez Motive Studios i wydana przez Electronic Arts.

Opanuj sztukę walki myśliwców i poczuj autentyczne doświadczenie pilotażu w Star Wars Squadrons. Zapnij pasy i poczuj adrenalinę w wieloosobowych kosmicznych pojedynkach – z perspektywy pierwszej osoby i razem z twoją eskadrą. Piloci, którzy się zrekrutują, zasiądą za sterami myśliwców zarówno z Nowej Republiki, jak i imperialnej floty, walcząc w strategicznych kosmicznych bitwach 5 na 5.

Modyfikuj swój myśliwiec i dostosowuj kompozycję eskadry, aby dopasować się do zmiennych stylów gry i zniszczyć przeciwników. Piloci będą zwyciężać wraz z zespołem i wykonywać zadania taktyczne na znanych i dotąd nieprzedstawianych polach bitew jak gazowy olbrzym Yavin Prime i potrzaskany księżyc Galitan. Zasiądź za sterami takich myśliwców jak X-wing czy TIE. Dostosuj wyposażenie i przedmioty kosmetyczne, rozdzielaj moc między uzbrojenie, pole siłowe i silniki i zanurz się w pełni w kokpicie. Dodatkowo gracze będą mieli możliwość rozegrania całości gry w wirtualnej rzeczywistości na PlayStation VR. Dowiedz się, co to znaczy być pilotem w świecie Gwiezdnych Wojen dzięki kampanii dla jednego gracza osadzonej po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”. W kampanii widzianej z naprzemiennej perspektywy dwóch frakcji możesz zobaczyć zarówno ikonicznych, jak i wschodzących dowódców obu stron. Nowa Republika walczy o wolnośćImperium domaga się porządku. Potrzebujemy cię pośród elity Galaktyki. Poczuj się w kokpicie jak w domu.

Star Wars Squadrons do pobrania

Wykorzystuj jego urządzenia dla zyskania przewagi i poczuj intensywność walki z perspektywy pierwszoosobowej, kiedy tylko cienki kadłub z metalu i szkła dzieli cię od niebezpieczeństw kosmosu. Poderwij się do emocjonujących trybów wieloosobowych i wyjątkowej fabuły dla jednego gracza w świecie Gwiezdnych Wojen, która obejmuje kluczową kampanię z końcowego okresu Galaktycznej Wojny Domowej. Zanurz się całkowicie w fotelu pilota dzięki opcji rozegrania całości gry Star Wars: Squadrons w wirtualnej rzeczywistości.

Pobierz Star Wars Squadrons za darmo gra od Epic Games https://store.epicgames.com/pl/free-games