Google udostępnia Nik Collection za darmo

20 marca 2016 0 Pliki

Dedykowane profesjonalnej edycji zdjęć wtyczki Nik Collection od Google dostępne są od teraz kompletnie za darmo, co z pewnością ucieszy wszystkich pasjonatów fotografii.

Google wykupił niemiecką firmę Nik Software w 2012 r. Po przejęciu niemieckiego dewelopera cenę pakietu wtyczek Nik Collection obniżono z 499,95 USD do 149 USD. Dziś firma Google udostępnia pakiet Nik Collection dla wszystkich za darmo. Co ciekawe, osoby, które zdecydowały się na jego zakup w tym roku, mogą ubiegać się o zwrot wydanych pieniędzy.

Nik_Collection
Nik Collection to cieszący się ogromna popularnością pakiet wtyczek przeznaczonych dla programów Adobe Photoshop (od CS4 do CC 2015), Adobe Photoshop Elements (od 9 do 13 za wyjątkiem pluginu HDR Efex Pro 2, który nie z nim jest kompatybilny), Adobe Photoshop Lightroom (od wersji 3 do 6/CC) oraz dostępnej wyłącznie dla komputerów Mac aplikacji Aperture (3.1 i nowszych). W skład zestawu wchodzą rozszerzenia Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro oraz Dfine. Pozwalają one stosować na zdjęciach w formacie cyfrowym różnego rodzaju efektów, a wysokiej klasy algorytmy sprawiają, że efekt pracy Nik Collection jest bardzo dobry.