Zepsuty automat

2016-12-06 0 przez Pliki

Ostatnimi czasy bardzo głośna jest historia pewnej amerykanki, która bawiła się w jednym z nowojorskich kasyn.

Katrina Bookman nigdy nie ukrywała, że lubi gry na pieniądze i właśnie dlatego zdecydowała się spróbować swoich sił w starciu z jednorękim bandytą. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie jeden zaskakujący fakt – podczas rozgrywki jednoręki bandyta pokazał na swoim wyświetlaczu komunikat mówiący o tym, że kobieta wygrała w kasynie na maszynie niespełna 43 miliony dolarów.

Zadowolona amerykanka od razu zrobiła sobie zdjęcie na tle maszyny, aby upamiętnić tą niesamowitą chwilę, po czym udała się do pracowników kasyna. Kiedy jednak zgłosiła im swoją wygraną, w kasynie powstało ogromne zamieszanie. Została otoczona przez personel kasyna jakby nie miała na sobie eleganckie sukienki oraz innych bywalców, którzy nie mogli uwierzyć w to, co się właśnie stało. Ochrona wyprowadziła Katrinę z kasyna i poleciła, aby wróciła następnego dnia w celu ustalenia kwoty do wypłaty.gamerka

Zepsuty automat

Niestety, kolejnego dnia młoda amerykanka przeżyła prawdziwy szok. Kiedy zgłosiła się po swoją wygraną, pracownik kasyna powiedział jej, że maszyna na której grała była zepsuta i w rzeczywistości kobieta nie wygrała zupełnie nic. Kasyno zaoferowało jej nagrodę pocieszenia, jaką miał być obiad ze stekiem. Stanowa Komisja Gier w Nowym Jorku natychmiast zabrała maszynę do naprawy, zaś jej przedstawiciele zaoferowali kobiecie wypłatę w wysokości 2,25 dolara – dokładnie taka kwotę maszyna wydrukowała na losie.

Kobieta była załamana całą sytuacją, gdyż byłaby to dla niej ogromna szansa na polepszenie życia, gdyż samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Katrina nie zamierza jednak odpuścić i już zatrudniła prawnika, który będzie walczył z kasynem o kwotę 6 500 dolarów, czyli maksymalną wygraną dostępną w tego typu automacie.

Zasady gry jednoręki bandyta ma całkiem proste i można je pojąć w mig. Niemniej jednak, takie sytuacje jak opisana powyżej zdarzają się bardzo rzadko i trzeba mieć faktycznie ogromnego pecha, aby trafić na uszkodzony automat. Miejmy nadzieję, że amerykance uda się wywalczyć chociażby odszkodowanie za błąd, który de facto leży po stronie nowojorskiego kasyna.