Antywirus na Windows XP pobierz dobry i darmowy program

2019-01-19 0 przez Pliki

Antywirus na Windows XP – pobierz dobry i darmowy program do ochrony systemu przez złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Organizacja AV-TEST wzięła pod lupę popularne programy antywirusowe działające na Windows XP. Jaki program zabezpieczający komputer wybrać jeśli nie możesz zaktualizować systemu do najnowszej zalecanej wersji Windows 10.

Darmowy antywirus na Windows XP.

Niezłe w rankingach programów antywirusowych są AVAST Free Antivirus, Bitdefender Free Antivirus i Panda Cloud Free Antivirus. Zobacz więcej polecanych programów antywirusowych do pobrania za darmo na komputer.

Microsoft ogłosił, że przedłuża wsparcie dla systemu Windows XP do 15 lipca 2015 roku. A dokładniej zobowiązał się do oferowania aktualizacji zabezpieczających przed złośliwym oprogramowaniem (malware). Co jest zaskakującą informacją gdyż to ponad rok dłużej niż wcześniej planowano.

Firma Microsoft potwierdziła, że oficjalne wsparcie dla systemu operacyjnego Windows XP wygaśnie w kwietniu bieżącego roku. Aby pomóc jednak organizacjom w zakończeniu migracji na nowsze systemy aż do lipca przyszłego roku udostępniane będą aktualizacje silnika i narzędzi zabezpieczających przez złośliwym oprogramowaniem. Użytkownicy mogą czuć się bezpieczniej trochę dłużej.

Przy okazji oczywiście firma namawia na przejście na nowszy system Windows 8.1 czy 10 Jak na razie jednak wielu użytkowników starego XP nie ma na to ochoty lub nie widzi takiej potrzeby. Ściągnij antywirus na Windows XP – pobierz dobry i darmowy program z naszej bazy download.