GTA 5 za darmo do pobrania na komputer PC i Xbox

2023-07-10 9 przez Pliki

GTA 5 za darmo do pobrania na komputer PC i konsole pełna wersja gry w Xbox Game Pass, dodaj do biblioteki bezpłatnie Grand Theft Auto V pełna wersja GTA 5 Premium Edition z dostępem do Grand Theft Auto Online, oferuje również sporo dodatkowej zawartości.
Najlepsza gra akcji z otwartym światem, która była najbardziej oczekiwaną przez graczy. Studio Rockstar Games udostępniło na początku grę na konsole, a w późniejszym czasie na komputery stacjonarne.

Gracz ma możliwość po raz pierwszy w całej serii wcielić się w 3 bohaterów Michael De Santa – emerytowany złodziej, Trevor Philips – szalony psychol i Franklin Clinton – młody gangster, między którymi możemy się przełączać w dowolnym momencie. Gracz ma możliwość rozgrywki na ogromnym świecie znanym ze starej bardzo popularnej części serii Grand Theft Auto: San Andreas inspirowany miastem Los Angeles. We trzech dodają uroku grze bardziej niż sama jeden Niko w Liberty City.

Nowością jest dodatek do gry tryb multiplayer o nazwie GTA Online, który wprowadza szeroki pakiet trybów rozgrywki dla wielu graczy. Grand Theft Auto V to pierwsza odsłona serii gier z oficjalnym polskim pakietem językowym.

Pełna wersja GTA V na komputer i konsole ma masę różnych atrakcji dla graczy. Główny wątek jest szeroko rozbudowany i zróżnicowany. Dodatkowo mamy do roboty wiele dodatkowych czynności i misji pobocznych co urozmaica rozgrywkę na wiele godzin. W GTA 5 możemy jeździć na rowerze, śmiało skakać ze spadochronem, ścigać się różnymi pojazdami, uprawiać triathlon, bieganie, grać w rzutki i wiele więcej.

GTA 5 za darmo do pobrania na PC

Gra do ściągnięcia na komputer przez platformę cyfrowej dystrybucji Epic Game Store bezpłatnie dodaj do biblioteki grę GTA 5 po zalogowaniu do konta.

Najlepszą grę akcji Grand Theft Auto V można pobrać na PC za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji gier . Po naciśnięciu widocznego przycisku Pobierz zostaniesz bezpośrednio przeniesiony do strony z grą gta 5 download na platformie.

GTA 5 minimalne wymagania sprzętowe

procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2,4 GHz / AMD Phenom 9850 Quad-Core 2,5 GHz (lub lepszy);
pamięć RAM: 4 GB lub więcej;
HDD: 65 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
karta graficzna: 1024 MB VRAM zgodna z DirextX 10;
system operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (64-bit).

Grand Theft Auto V

Los Santos to rozbudowana metropolia pełna kołczów od rozwoju osobistego, różnych dziwnych młodych gwiazdek i kiepskich celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w prawdziwym świecie kryzysu gospodarczego i zwykłej taniej kablówki. Dokładnie tutaj trzech kryminalistów z trzech innych światów planuje serię napadów rabunkowych, które ustawią ich do końca życia w Los Santos lub poślą prosto za kratki na długie lata.

Pobierz darmowe GTA V Premium Edition w Epic Games lub Steam. Gra GTA 5 za darmo do pobrania instalator i darmowe klucze do gier także na stronie jej producenta lub dystrybutora. Ściągnij grę z chomikuj za darmo pełna wersja po polsku na komputer i konsole dzięki Xbox Game Pass możesz grać w GTA na telefonie.
Informacje na temat pobierania GTA V na PC za pomocą kodów aktywacyjnych Rockstar z wersji pudełkowych DVD gry.

Pobierz GTA 5 za darmo na konsole i PC w Xbox Game Pass https://www.xbox.com/pl-PL/games/gta-v