GTA 6 Grand Theft Auto VI trailer premiera gry

2022-09-01 0 przez Pliki

GTA 6: Grand Theft Auto VI trailer wyciek premiera gry Rockstar Games. Według doniesień zagranicznym mediów, GTA 6 będzie powrotem do Vice City . Nie powinniśmy spodziewać się szybkiej premiery GTA 6 bohaterowie Jason i Lucia. Rockstar stawia na jakość i nowe GTA VI wymagania sprzętowe będzie miało spore jeśli trafi na PSP 5 i Xbox X. Nowa gra GTA 6 online ma pojawić się jesienią 2022 roku. Tak mogłoby wyglądać GTA VI na 2080Ti. Ultra-realistyczna modyfikacja gry DubStepZz . Grafika w wysokiej rozdzielczości 4K i około 60 FPS. Zobacz video z Youtube poniżej.

Chris Bellard, który użyczył głosu głównemu bohaterowi GTA: San Andreas CJ zaprzeczył, że współpracuje z Rockstarem przy nowej odsłonie popularnej serii.

GTA 6 trailer video gry

GTA 6 w 2022 roku w Kolumbii, na Jamajce i Vice City już po premierze konsol nowej generacji – Xbox Series X i PlayStation 5. Tymczasem pozostaje nam czekać grając z GTA 5 Online i Red Dead Redemption 2.

GTA 6 wyciekł gameplay gry Grand Theft Auto VI. Ujawnione materiały mają pochodzić ze Slacka osób pracujących w Rockstar Games.  Rockstar Game pisze: Niedawno padliśmy ofiarą ataku na naszą sieciową infrastrukturę, w wyniku którego nieautoryzowane osoby w nielegalny sposób uzyskały dostęp i pobrały poufne materiały z naszych serwerów, wliczając w to wczesną, rozwojową wersję nowego Grand Theft Auto. Aktualnie nie przewidujemy, aby atak miał wpłynąć na komponent online w naszych tytułach lub też długofalowe prace przy nowych projektach. Jesteśmy bardzo rozczarowani faktem, że poznaliście szczegóły naszej nowej gry w taki, a nie inny sposób. Nasza praca nad kolejnym Grand Theft Auto będzie kontynuowana wg planu i jesteśmy nie mniej zdeterminowani, aby dostarczyć wam produkcję, która przekroczy wszystkie wasze oczekiwania. Wkrótce znowu od nas usłyszycie, a gdy będziemy na to gotowi, w pełnoprawny sposób zapoznamy was z nowym GTA. Chcemy także podziękować wam za wsparcie w trakcie tego zamieszania, czytamy na Twitterze.

Przecieki Bloomberga z GTA 6 z lipca 2022 r. twierdziły, że R* ograniczył połowę zawartości gry, w tym protagi (z 4 do 2). Reszta może pojawić się w DLC wraz z innymi miastami i nowymi misjami. Na razie będzie to tylko Vice City.