GTA Vice City za darmo do pobrania

2021-10-23 0 przez Pliki

Grand Theft Auto: Vice City PL za darmo do pobrania to jedna z najpopularniejszych serii ostatnich lat – pełna wersja gry GTA Vice City do śćiągnięcia na komputer PC. Przenosimy się do miasta wzorowanego na Miami lat osiemdziesiątych i dajemy się całkowicie ponieść przepychowi, władzy i korupcji.

Grand Theft Auto : Vice City do pobrania jest sequelem legendarnego GTA 3. Tym razem idziemy z Liberty City do Vice City, miejsce wyraźnie zainspirowane Miami w 1980 roku . Kradnij samochody, angażuj się w napadów i strzelaniny, a przede wszystkim uzyskaj jak najwięcej z tego ogromnego miasta , która wygląda olśniewająco w twoich oczach.

Grand Theft Auto: Vice City

do ściągnięcia za darmo na komputer PC i telefon Android i iOS przedstawia historię Tommy Vercetti, byłego zabójcy z rodziny mafijnej Forelli. Historia zaczyna się, kiedy Tommy wychodzi z więzienia po 15 lat i poszukuje nowego życia w betonowej dżungli, którym jest Vice City.

GTA: Vice City za darmo do ściągnięcia pozwala przeżyć fajne momenty przez ogromną różnorodność ekscytujących misji . W sumie będzie można grać w ponad 60 głównych misji.

Z Vercetti będziesz kraść, wyłudzać, strzelać i brać udział w każdym szczególe z najbardziej znanymi przestępcami . Jeżeli znasz różnorodność misji z GTA 3 to zobaczysz jeszcze więcej w Vice City.

Choć gra ma historię i główne zadania, ale również daje szansę cieszyć się spacerami po słonecznym Vice City i podejmowania innych działań i misji wtórnych , takich jak bycie taksówkarzem lub strażakiem, strzelnice, akrobacje, a nawet prowadzić własne firmy w mieście.

Vice City to niemal bezbłędne odtworzenie Miami w latach 80-tych. Miasto składa się z czterech różnych dzielnic że będziesz zadowolony z przejazdem w samochodzie lub na piechotę podczas codziennego życia i zgiełku jego mieszkańców. Choć grafika wydaje się trochę przestarzałe dzisiaj (gra jest z 2002 roku), to faktycznie może to dodać trochę uroku. Jeśli chodzi o dźwięk, GTA Vice City nie ma sobie równych.

Kolejnym punktem na korzyść GTA Vice City download jest jego spektakularny soundtrack – składa się z piosenek z roku 1986 i lat poprzednich podzielona na gatunki: pop, rock, heavy metal, i wszystko inne, co grali w radiu w kolorowe 80s. Pobierz GTA Vice City który potwierdził, że Rockstar jest królem gatunku. Ściagnij GTA: Vice City na komputer – wciąż gra się fajnie. Gratka dla każdego fana gier wideo.

Rockstar Games przenosi Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia mobilne z wykorzystaniem grafiki HD, ulepszonym sterowaniem i mn