Telefonia internetowa – szeroki wachlarz możliwości tanich połączeń telefonicznych

2014-12-18 1 Pliki

Usługi telefonii internetowej zyskują w dzisiejszych czasach coraz większą popularność. Nieograniczony dostęp do Internetu stwarza szerokie możliwości darmowych połączeń telefonicznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Użytkownicy mogą wykonywać takie połączenia na przykład w ramach usług nowoczesnej platformy telekomunikacyjnej VoIP.

Takie darmowe rozmowy krajowe i międzynarodowe dostępne są praktycznie dla każdego, jedynym wymogiem jest oczywiście posiadanie dostępu do Internetu. Wystarczy zarejestrować się na platformie i można praktycznie z każdego miejsca naszego globu wykonywać długie, darmowe połączenia telefoniczne z rodziną i przyjaciółmi. Platformy oferują zarówno usługi telefoniczne na abonament, jak i bez abonamentu. Dodatkowo możesz otrzymać za darmo takie usługi, jak: poczta głosowa, przekierowanie połączeń i billing.

Darmowe rozmowy przez internet to naprawdę duże oszczędności dla budżetu domowego czy zmniejszenie kosztów dla firm. Założenie konta zajmie Ci dosłownie kilka sekund i od razu po rejestracji będzie już można wykonać pierwsze połączenie. Masz również stały dostęp do wszystkich wykonanych oraz odebranych połączeń telefonicznych, dzięki czemu możesz mieć wszystko pod kontrolą.

141889853722126500

Platforma oferuje ponadto dodatkowe usługi dla Twojej firmy. Należą do nich na przykład: wirtualny faks, przekierowanie połączeń, automatyczna obsługa osób dzwoniących czy telekonferencje. Ciekawą usługą dla mniejszych i większych firm jest wirtualna centralka. Każde stanowisko zawiera konto, numer stacjonarny, odpowiedni numer wewnętrzny, pocztę głosową i przekierowania. Wybierasz te usługi, których potrzebujesz. Wśród opcji dodatkowych znajdziesz dodatkowy numer telefoniczny, nagrywanie rozmów i ich przechowywanie przez określony czas czy syntezę rozmów (głosy polskie i zagraniczne).

W przypadku rozmów przez Internet możliwości wyboru mediów są bardzo szerokie. Możesz rozmawiać więc tak jak lubisz, wybierając odpowiednie dla siebie urządzenie: komputer PC, smartfona, telefon lub bramkę VoIP. Niewątpliwym atutem jest to, że całkiem bezpłatnie można przenieść swój dotychczasowy numer telefonu na platformę i dzwonić nawet zupełnie za darmo. Warto więc założyć konto na platformie internetowej i cieszyć się swobodą, korzystając z tanich rozmów na całym świecie.