HBO GO za darmo dla abonentów Plus

1 stycznia 2020 0 Pliki

HBO GO za darmo dla abonentów Plus i Plush na 2 miesiące. Wypróbuj oglądanie filmów online przez dwa miesiące bez opłat, korzystaj bez zobowiązań. HBO GO to prosty w obsłudze internetowy serwis wideo na żądanie. Hity filmowe prosto z kina. Pełne sezony kultowych seriali. Bajki, animacje, filmy dla najmłodszych – Disney i wiele więcej. Możliwość podłączenia do 5 urządzeń.

Według regulaminu promocji można zrezygnować po darmowym okresie próbnym na kilka sposobów przez smsa, online ze swojego konta plusa, lub na infolinii trzeba zgłosić chęć rezygnacji.

Gdzie mogę się zarejestrować?

Na stronie hbogo.pl lub w aplikacji HBO GO, wybierając Plus z listy Operatorów. Obecnie usługa jest dostępna tylko dla Klientów Plus Abonament oraz Plus Internet. Zachęcamy do zmiany oferty i skorzystania z prezentu w postaci dwóch miesięcy HBO GO bez opłat.

Najlepsze filmy i seriale HBO GO

Filmy online Pulp Fiction, Interstellar, Podejrzani, Król Lew, Avengers: Koniec gry, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Prestiż, Spider-Man: Universum, Presto, Taksówkarz

Seriale online „Czarnobyl”, „Gra o tron”, „Prawo ulicy”, „Rodzina Soprano”, „Detektyw”, „Sześć stóp pod ziemią”, „The Newsroom” .