Panda Dome antywirus za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Panda Dome antywirus za darmo do pobrania pełna wersja po polsku na Windows, Mac, Android i iOS. Panda Antivirus Pro to program antywirusowy, który jest łatwy w obsłudze i skutecznie zabezpiecza komputer. Zainstaluj i zapomnij o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach i hakerach.

Antywirus Panda Dome chroń swoje urządzenia, prywatność i rodzinę. Panda Dome Essential zapobiega podstępnym i wyjątkowo groźnym oszustwom i atakom phishingowym, kradzieżom tożsamości i innym próbom przestępstw, zagrażającym użytkownikom, ich poufnym informacjom, bliskim i finansom. Oprogramowanie blokuje fałszywe witryny internetowe mające na celu wyłudzenie prywatnych danych, podszywające się pod dobrze znane serwisy. Panda Dome Essential wyposażony jest także w wirtualną klawiaturę, zapobiegającą przejęciu danych do logowania np. do bankowości internetowej oraz VPN, umożliwiającą anonimowe i bezpieczne korzystanie z sieci i przesyłanie danych.

Korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, zakupy online, bankowość internetowa, czytanie ulubionych blogów i odwiedzanie witryn www nie są obarczone ryzykiem. Dzięki technologii Kolektywnej Inteligencji produkt jest bezpieczniejszy, szybszy i bardziej kompletny niż kiedykolwiek. Kolektywna Inteligencja to sieć informacyjna działająca w oparciu o społeczność użytkowników. Chroni i wykrywa zagrożenia w czasie rzeczywistym. Oparty na Internecie system, nazywany Kolektywną Inteligencją, optymalizuje wydajność Twojego komputera. Ta wersja została również przeprojektowana pod kątem prostoty użytkowania.

Panda antywirus za darmo

do ściagnięcia na komputer pc to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników wymagających podstawowej, niezawodnej ochrony antywirusowej dla swoich domowych urządzeń łączących się z Internetem – komputerów oraz smartfonów i tabletów z systemem Android. Oprogramowanie skutecznie wykrywa i blokuje działanie szkodliwych programów, wirusów i wszelkich innych zagrożeń, znanych i nieznanych, w czasie rzeczywistym. Kompatybilny z: Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7.

Wypróbuj Panda Dome Antywirus dla Windows, Mac, Android i iOS

Panda Dome antywirus darmowy zapewnia rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby chronić i jak najlepiej wykorzystać urządzenia z systemem Windows.

Pobierz Panda Dome antywirus za darmo do pobrania pełna wersja https://www.pandasecurity.com/en/windows-antivirus/