Heroes of Might and Magic 3 Complete za darmo

2020-01-31 0 przez Pliki

Heroes of Might and Magic 3 Complete za darmo do pobrania pełna wersja na komputer z GOG. Plus dodatki: Armageddon’s Blade i The Shadow of Death. Świetna promocja na kultową grę Heroes 3 przy której można spędzić wiele godzin dobrze się bawiąc. Morderstwo, zdrada, wskrzeszenie, okrutne bitwy, a ostatecznie – wolność! Władca Erathii – król Gryphonheart zostaje zamordowany przez zdrajców, a następnie wskrzeszony jako nieumarły wódz, by przeprowadzić bezlitosną inwazję na swoje byłe królestwo. Graj w Heroes 3 już teraz.

Nie napotyka na opór, dopóki jego córka, Katarzyna, królowa Enroth, nie powraca do ojczyzny, dowodząc armią elitarnych Enrothiańskich wojowników. W międzyczasie nekromanci zbierają hordy nieumarłych i kierują się w stronę stolicy Erathii. Królowa Katarzyna otrzymuje pomoc od generałów swojego ojca, którym udało się przeżyć, i wyrusza na krucjatę, by odzyskać utraconą ziemię.

W grze Heroes 3 kontrolujesz największych bohaterów i najbardziej zajadłe stworzenia w ogromnym konflikcie, w którym Katarzyna walczy, by odzyskać to, co należne jej rodzinie, odkryć, kim byli zabójcy ojca i uwolnić go od mrocznego więzienia, jakim jest nieumarłe ciało!

Heroes 3 za darmo do pobrania

Gra Heroes 3 do pobrania bezpłatnie to pozycja obowiązkowa dla każdego fana serii Might and Magic!

  • Niesamowicie uzależniająca rozgrywka, która sprawi, że raz za razem będziesz mówić „jeszcze tylko jedna tura”.
  • Świetna rozgrywka wieloosobowa, zwłaszcza gdy grasz w trybie „gorącego krzesła” na jednym PC.

Pobierz Heroes of Might and Magic 3 Complete za darmo full version pl. https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition