The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle DLC za darmo

2023-05-06 0 przez Pliki

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle DLC za darmo do pobrania w promocji od 11 maja na Epic Games Store. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać ją za darmo do swojej biblioteki.

The Sims 4 Żyj odważnie DLC zawiera:

The Sims 4 Przygoda w dżungli
The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria
The Sims 4 Dzielnica mody Kolekcja

Wykaż się odwagą w dziedzinie mody – i nie tylko – dzięki darmowemu zestawowi, w skład którego wchodzą The Sims 4 Przygoda w dżungli Pakiet rozgrywki, The Sims 4 Wytworne przyjęcie Akcesoria oraz The Sims 4 Dzielnica mody Kolekcja.

The Sims 4 Przygoda w dżungli

Zanurz się w pięknie nieokiełznanej przyrody i odszukaj zapomnianą świątynię, niebezpieczne zasadzki, przeklęte relikty i cenne skarby. Poznaj kulturę i zwyczaje ludu zamieszkującego Selvadoradę, spróbuj miejscowych przysmaków i naucz się nowych figur tanecznych!

The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria

Twoi Simowie bawią się ze stylem dzięki The Sims™ 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria! Urządź luksusowe przyjęcie, korzystając z szerokiego wyboru ekstrawaganckich dekoracji. Uzupełnij garderobę swoich Simów oszałamiającymi sukniami i eleganckimi strojami wizytowymi. Nie zapomnij o najważniejszym elemencie przyjęcia – nowym stole bankietowym, na którym możesz serwować swoim Simom smaczne potrawy!

The Sims 4 Dzielnica mody Kolekcja

Wzbogać swój styl dzięki Kolekcji The Sims™ 4 Dzielnica mody zainspirowanej wyznaczającymi trendy fasonami rodem z Bombaju. Bogate kolory, klasyczne sylwetki i kontrastowe wzory dodają strojom wyrazistości. Podkreśl swoją indywidualność, łącząc modne stylizacje z tradycyjnymi detalami.

Zastosowanie mają warunki i ograniczenia. Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu. W przypadku gry podstawowej: zastosowanie mają warunki i ograniczenia. 

Pobierz The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle DLC za darmo od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/the-sims-4–the-daring-lifestyle-bundle