IObit Smart Defrag

2017-01-01 0 przez Pliki

IObit Smart Defrag to darmowy program do defragmentacji dysków twardych. Po zainstalowaniu w systemie aplikacja działa w tle, dbając o optymalne położenie danych zajmujących naszą przestrzeń dyskową. Aplikacja pozwala na defragmentację ręczną oraz planowanie zadań. Przed rozpoczęciem procesu defragmentacji należy dokonać analizy, która pozwala ocenić ilość nieprawidłowych lokalizacji na dysku twardym. IObit Smart Defrag może wykonać szybką lub pełną defragmentację dysku.

IObit Smart Defrag

Fragmentacja dysku jest zwykle główną przyczyną powolny i niestabilny wydajności komputera. Aby przyspieszyć dysk twardy na szybszy dostęp do danych i wyjątkową wydajność dysku Smart Defrag 5 zapewnia wydajną technologię defragmentacji dysków twardych i SSD korzystających z wielowątkowości defragging jednocześnie konsolidacja wolnego miejsca i defragging dużych plików. Następnie można korzystać szybsze gry Rozpoczynając, kopiować pliki w połowie czasu itp

IObit Smart Defrag to szybsze uruchamianie komputera. Poszczególne pliki startowe na dysku systemowym nie mogą być przenoszone bezpiecznie przy uruchomionym systemie Windows, co powoduje coraz wolniej uruchamiania systemu. Funkcja Boot-time Defrag Smart Defrag 5 będzie łatwo zrobić to zadanie dla Ciebie, może pomóc bezpiecznie defragmentacji plików na dysku twardym. Ponadto, przy użyciu funkcji unikalnego IObit, to pozwala na dostosowanie Defrag określonych plików w czasie podbicia systemu. Po tym można korzystać z szybszego uruchamiania komputera i prędkość maksymalną uruchomiony na komputerze z najbardziej stabilności.

Inteligentne Defrag 5 zapewnia nie tylko defragmentacji dysku jak każde inne narzędzie robi, ale również optymalizuje go inteligentnie usprawnienie plików opiera się na wykorzystaniu częstotliwości. Dzięki IObit najnowszym silniku defragmentacji dysku, to jest tak samo bezpieczne dla plików jak w systemie Windows. A wystarczy zainstalować i zapomnieć. Inteligentne Defrag 5 automatycznie pracować dla Ciebie bez utraty danych.

IObit Defrag optymalizuje komputer, aby w pełni wykorzystać wydajność SSD podczas defragmentacji dysków twardych. Jego SSD trymowania narzędzie automatycznie włącza poprawek systemowych, które zazwyczaj wymagają doświadczenia w stosowaniu. Aktualizacje inteligentnej Defrag obejmują nowy silnik defragmentacji, nowy wygląd i wiele więcej opcji językowych.

Wsparcie dla Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10