Gimp Paint Studio program do malowania i rysowania

2018-07-10 0 przez Pliki

Gimp Paint Studio program do malowania i rysowania to zestaw pędzli i zapisanych ustawień narzędzi przeznaczony dla malarzy, ilustratorów i rysowników, przeznaczony do używania z programem GIMP . W kolekcji pędzli znajdują się klasyczne przybory (grafity, ołówki, długopis BIC, pędzle, szpachelka, pastele olejne) oraz pędzle wspomagające rysowanie niektórych typów obiektów (pył, skały i góry, faktura sznurka, liście, „brudna plama”, chmury, promień światła, poświata, futro i włosy, dym, ogień).

Ponadto pakiet program do malowania i rysowania zawiera zestawy ustawień dla gumki, smużenia, aerografu oraz stalówki. Palety i gradienty dołączone do pakietu przygotowane zostały tak, aby ułatwić rysowanie popularnych faktur, jak skóra, oczy, rośliny, metale.

GIMP Paint Studio to sprytne opakowanie różnych komponentów do projektowania, które poprawia wrażenia podczas malowania dla użytkowników GIMP. Jest to zbiór pędzli, palet, ustawień narzędzi itp. Dla bezpłatnego programu GIMP typu open source. GIMP Paint Studio dodaje te składniki do GIMP, którego brakuje w zestawie domyślnym. Zapewnia to użytkownikom elastyczność w tworzeniu pięknych obrazów.

W wielu przypadkach domyślny zestaw narzędzi nie wystarcza, aby zaspokoić potrzeby zaawansowanych użytkowników. Dlatego bardzo ważne staje się posiadanie zaawansowanego zestawu narzędzi do takich celów. GIMP Paint Studio to pakiet dla każdego projektanta graficznego w takiej sytuacji. Pomaga w tworzeniu unikalnych i pięknie wyglądających zdjęć w łatwy i bardzo precyzyjny sposób.

W GIMP Paint Studio istnieje 102 różnych rodzajów pędzli, które wzbogacą twoje wrażenia z malowania. Ponadto w tej paczce znajduje się 16 gradientów, 12 palet i 28 wzorów.

Oprócz tego istnieje 64 dynamika malowania w 6 różnych kategoriach: Gumka, Fx, Szkic, Smudge i dwa odrębne zestawy (Set1, Set2) ustawień wstępnych do pracy z GIMP. Ponadto istnieje 79 ustawień predefiniowanych narzędzi w 8 różnych kategoriach: Gumka, Fx, Atrament, Szkic, Smużenie i dwa odrębne zestawy dynamiki (Set1, Set2), które pomagają malować w lepszy i skuteczny sposób.

GIMP Paint Studio to bardzo przydatne narzędzie, które może być używane do wielu zadań, takich jak malowanie, kasowanie, rozmycie, stosowanie efektów specjalnych i wiele więcej. Jest to bardzo przydatne narzędzie do malowania, a gdy się z nim zapoznasz, możesz tworzyć wyjątkowe i światowej klasy kreacje.

Pobierz Gimp Paint Studio za darmo program do malowania i rysowania. https://code.google.com/archive/p/gps-gimp-paint-studio/downloads