Jak wyłączyć reklamy w Facebook Messengerze?

2018-06-05 0 przez Pliki

Jak wyłączyć reklamy w Facebook Messengerze? Jak powszechnie wiadomo Facebook Messenger szpieguje rozmowy użytkowników, wiadomości tekstowe, zdjęcia i linki. Wszystko po to aby mieć pewność, że użytkownicy nie nadużywają komunikatora przesyłając nieodpowiednie treści. Mark Zuckerberg przyznał się do działań, których firma nigdy wcześniej zdawała się nie potwierdzać, choć część użytkowników Facebooka to podejrzewała.

Facebook odczytuje wszystkie treści przesyłane przez Messengera. Wiadomości oznaczone jako naruszające standardy społeczności Facebooka są odczytywane przez moderatorów, którzy mogą je zablokować lub usunąć w razie potrzeby.

Firma twierdzi, że nie analizuje rozmów, aby zebrać dane, które może sprzedać reklamodawcom.

Jak wyłączyć reklamy w Facebook Messengerze?

Wiadomości wynikają z niedawnego skandalu na temat prywatności w serwisie Facebook, w wyniku którego dane analityki danych zgarnęły około 87 milionów danych osobowych użytkowników bez ich wiedzy.

Jeśli chcesz rozmawiać tylko z osobami, które znasz, masz do wyboru wiele opcji, które są bardziej prywatne, w tym Signal and Telegram. Ale jeśli korzystasz z Facebooka, aby zaprzyjaźnić się z osobami na platformie, wiedz, że Twoje rozmowy są monitorowane.

Jak wyłączyć reklamy w Facebook Messengerze? Pobierz program do blokowania reklam w internecie Adblock, uBlock lub inny.