Dodatek Further Adventures in Finance and Felony GTA Online do pobrania za darmo

2021-01-01 0 przez Pliki

GTA Online doczekał się nowego dodatku Further Adventures in Finance and Felony do pobrania za darmo – rozszerzenie pozwalające wcielić się w dyrektora generalnego organizacji przestępczej. Producent udostępnił dodatek na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Jako szef zarządzamy z ekskluzywnego apartamentu w zestawie z asystentem, lądowiskiem dla helikopterów, salą konferencyjną i schowkiem na broń. Z niego też korzystamy z sieci SecuroServ Special Cargo Network, służącej do inwestowania w magazyny i cenne produkty.

gta-online-dodatek

Gra w ogólnych założeniach koncentruje się na kupowaniu towaru i sprzedawaniu go z zyskiem. Wykonujemy szereg misji podzielonych na trzy stopnie trudności, ustalane w zależności od tego, w ile towaru zamierzamy się zaopatrzyć i jak duże ryzyko jesteśmy skłonni podjąć. Magazyny służą do przechowywania naszych skarbów. Mają one jednak ograniczoną pojemność i jeżeli będziemy trzymać w nich za dużo rzeczy, to z pewnością nie ukryjemy ich zbyt długo przed konkurencją. W takim przypadku trzeba będzie walczyć w obronie swojego towaru. Oprócz tego na VIP-ów czekają nowe zadania i wyzwania, w tym Headhunter (eliminowanie celów w wyznaczonym czasie) czy też Haulage (dostarczenie towaru do nowego właściciela). Darmowe pobieranie z chomikuj na komputer PC.

W dodatku Further Adventures in Finance and Felony pojawiły się nowe pojazdy – sportowe Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS i Enus Windsor Drop czy luksusowe Buckingham Nimbus oraz Volatus. Dodano także nowe ciuchy i usprawnienia broni. Do 13 czerwca za samo zalogowanie się do gry otrzymacie nowe ubrania, 25% zniżkę na Buzzard Attack Chopper z Warstock Cache & Carry, rabat na zakupy w Ammu-Nation oraz dostęp do usług Lester and Merryweather Security.

Dodatek Further Adventures in Finance and Felony GTA Online do pobrania za darmo klucz do gry.