Kaspersky Total Security za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Kaspersky Total Security za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to pakiet zabezpieczający który zapewnia bezpieczeństwo i doskonałą kondycję Twojego komputera. Program został stworzony z myślą o użytkownikach domowych, ponieważ łączy w sobie łatwą w obsłudze instalację i zarządzanie z zaawansowanymi funkcjami oraz wyjątkową ochroną każdego użytkownika.

Pomaga Ci chronić Twoją rodzinę na komputerach PC i Mac, iPhone i iPadach oraz urządzeniach z Androidem.

Kaspersky Total Security funkcje:

  •     Ochrona przed spamem i szkodliwym oprogramowaniem zawiera nowe i udoskonalone technologie wykrywania oraz bezpiecznego uruchamiania zwiększające poziom ochrony.
  •     Scentralizowane zarządzanie zadaniami, raportami, aktualizacjami itd. z dowolnego komputera należącego do Twojej sieci.
  •     Wzmocniona Ochrona hasłem tworzy, szyfruje i przechowuje loginy oraz automatycznie uzupełnia formularze. Wbudowana wirtualna klawiatura zabezpiecza Cię przed keyloggerami i szkodliwym oprogramowaniem. Możesz nawet bezpiecznie przechowywać swoje hasła na dysku USB i nosić je ze sobą.
  •     Zaawansowana Kontrola rodzicielska chroni Ciebie i Twoją rodzinę za pomocą funkcji monitorujących dostęp Twoich dzieci do Internetu, korzystanie z komputera i aplikacji, komunikację… włącznie z aktywnością na portalach społecznościowych.
  •     Niszczarka plików wykorzystuje technologię multi-pass, dzięki czemu usuwa dane w sposób trwały i nieodwracalny – danych nie da się odzyskać nawet przy użyciu zaawansowanego oprogramowania i narzędzi do odzyskiwania.
  •     Kopia zapasowa & Przywracanie zabezpiecza Twoje cenne dane i pliki przed zniszczeniem oraz daje Ci kontrolę.
  •     Szyfrowanie danych maksymalizuje bezpieczeństwo. Korzystając z Ochrony hasłem oraz Szyfrowania, możesz tworzyć, przechowywać i przenosić dane oraz dokładnie kontrolować, kto może mieć dostęp do Twoich plików.

Zalety

ZWALCZA zanieczyszczenia cyfrowe
Kaspersky zwalcza wirusy, szkodliwe oprogramowanie, programy spyware, spam i wiele innych, bez zakłócania działania Twoich aplikacji i korzystania z Internetu. Narzędzia zabezpieczające kasują ścieżki danych, chroniąc przed atakami hakerów.

CHRONI Twoje zasoby cyfrowe
Kaspersky Total Security chroni Twoje cenne zdjęcia, filmy, dokumenty i muzykę przed utratą, kradzieżą lub uszkodzeniem. Zaawansowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych oraz technologia szyfrowania oznaczają całkowitą kontrolę nad tym, z kim dzielisz swoje prywatne dane oraz cenne zasoby cyfrowe.

ZABEZPIECZA Twoją tożsamość cyfrową
Kaspersky Total Security posiada niezbędne narzędzia do ochrony Twojej tożsamości cyfrowej. Program posiada najnowszą technologię antyphishingową, bezpieczny system zarządzania hasłami, wirtualną klawiaturę i wiele więcej… wszystko dla Twojego poczucia bezpieczeństwa i komfortu, zawsze wtedy, gdy korzystasz z Internetu.

GWARANTUJE bezpieczeństwo korzystania z Internetu dla Twojej rodziny
Kaspersky Total Security daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, kto może korzystać z komputerów należących do Twojej sieci, kiedy i jakie czynności może wykonywać, czy może to robić online, czy offline. Szczegółowy system rejestrujący informuje Cię o wszystkim, zapewniając Twojej rodzinie bezpieczeństwo. Możesz nawet monitorować i kontrolować aktywność swoich dzieci na portalach społecznościowych.

CENTRALIZUJE zarządzanie bezpieczeństwem
Kaspersky Total Security , dzięki funkcji Kontroli sieci domowej, pozwala na sprawdzenie stanu zabezpieczeń sieci, pobiera aktualizacje, przeprowadza skanowanie oraz tworzy kopie zapasowe z dowolnego komputera należącego do sieci, o dowolnej porze.

ZAPEWNIA wszechstronną, natychmiastową ochronę
Kaspersky Total Security jest nieskomplikowanym, łatwym w obsłudze rozwiązaniem do ochrony Twoich komputerów, cennych zasobów cyfrowych, Twojej sieci, oraz rodziny. Program gwarantuje kompleksową ochronę komputera, a Ty nie musisz być specjalistą w dziedzinie informatyki.

Wielokrotnie nagradzane technologie bezpieczeństwa dbają o ochronę Twojej rodziny, łącznie z prywatnością, pieniędzmi i najcenniejszymi wspomnieniami. Nasze produkty chronią komputery PC oraz Mac, urządzenia z systemem Android, a także iPhone’y i iPady.

Pobierz Kaspersky Total Security za darmo na Windows i Mac https://www.kaspersky.pl/do-pobrania/thank-you/total-security