Macrium Reflect Free – program do kopii zapasowej

2017-01-30 0 przez Pliki

Macrium Reflect Free Edition to darmowy program do tworzenia i przywracania kopii zapasowej partycji lub dysków twardych. Backup można zapisać w postaci obrazu dysku na dysku lokalnym, przenośnym, pamięci USB lub płycie DVD.

Przywracanie kopii zapasowej za darmo w Macrium Reflect Free jest proste i sprowadza się do użycia wcześniej utworzonej płyty startowej, z której uruchamiamy system i wskazujemy w kreatorze plik z obrazem partycji, którą chcemy przywrócić.

Macrium Reflect Free

darmowy program do kopii zapasowej dysku i rozwiązania obrazowania za darmo. Chroń swoje osobiste dokumenty, zdjęcia, muzykę i e-maili. Upgrade dysku twardego lub spróbuj nowych systemów operacyjnych z bezpieczną wiedzą, że wszystko jest prawidłowo zapisane w łatwym do odzyskania pliku kopii zapasowej. Darmowy program do backupu Macrium Reflect obsługuje kopię zapasową do lokalnej sieci i dysków USB, a także wypalenie wszystkich formatów DVD. Ta wersja jest dla niekomercyjnego użytku domowego.

Mamy przyjemność ogłosić, że darmowy program do backupu Macrium v6 Reflect Free Edition jest już dostępny. Mamy zaktualizowany interfejs użytkownika i dodaje te nowe ekscytujące możliwości.

Obrazy różnicowe dla szybszego tworzenia kopii zapasowych i zmniejszenia przestrzeni magazynowej.

Automatycznie sprawdza zdjęć po utworzeniu w celu zapewnienia integralności.

Wstępnie zdefiniowane szablony planu tworzenia kopii zapasowych. Macrium Reflect szablony backup pozwalają na szybkie tworzenie regularnych kopii zapasowych.

Windows PE ulepszenia środowisku ratunkowym. Jeśli dodatkowe sterowniki są wymagane dla dysku lub dostępu do sieci, są automatycznie identyfikowane i jeśli to możliwe skopiowane z systemu operacyjnego hosta.
Teraz można dodać menu rozruchu, dzięki czemu można łatwo przywrócić obraz systemu bez wkładania nośnika ratunkowego.

Ściągnij instrukcję z chomikuj, wersja portable programu do backupu. Pobierz Macrium Reflect Free za darmo na komputer z Windows.