StarBurn program do nagrywania płyt

2017-12-02 0 przez Pliki

StarBurn to darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. Aplikacja pozwala wypalać płyty z danymi, tworzyć płyty CD-Audio z plików MP3, OGG, WAV i WMA, VCD, SVCD, DVD-Video oraz obrazy płyt ISO. StarBurn posiada moduł umożliwiający montowanie w systemie wirtualnych napędów. Narzędzie to obsługuje wszystkie dostęne nośniki optyczne oraz dużą ilość nagrywarek. Maly program, jednak znaczący w swoim zakresie bez wątpienia. Aplikacja przygotowana do nagrywania wszelkiego rodzaju elementów na plytach CD oraz Dvd.

StarBurn bezpłatna nagrywarka CD / DVD oraz oprogramowanie do nagrywania i masteringu Blu-Ray / HD-DVD dla Microsoft Windows.

StarBurn to bezpłatne i potężne narzędzie, które pozwala użytkownikom na pobieranie, nagrywanie i mastering płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD. Program obsługuje wszystkie typy optycznych nośników danych (w tym CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, BD-R / RE, HD-DVD-R / RW i DVD-RAM) oraz szeroką różnorodność płonącego sprzętu.

Program jest naprawdę łatwy w instalacji i obsłudze oraz zawiera szereg kreatorów krok po kroku dla nowych użytkowników. Z tego powodu nie musisz czytać długich instrukcji, wystarczy wykonać tradycyjne „kliknij Dalej” i wykonać wszystkie swoje zadania.

StarBurn ma Kreatora szybkiego startu, który dostarcza informacji o tym, jak uprościć często używane operacje, takie jak kopiowanie i pobieranie płyt.

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby pobrać to całkowicie bezpłatne i potężne oprogramowanie i skorzystać z najlepszego nagrywania i bezpłatnego oprogramowania CD / DVD w Internecie. Odtąd Windows nagrywanie CD-ROM i oprogramowanie StarBurn to jedyne rzeczy, których potrzebujesz, aby tworzyć nieograniczoną liczbę kopii CD / DVD swoich ulubionych utworów MP3 i filmów DVD.

Pobierz StarBurn za darmo https://www.starburnsoftware.com/temp/downloads/starburn-free.exe