Malware Hunter łowca złośliwego oprogramowania

2020-01-01 0 przez Pliki

Malware Hunter łowca złośliwego oprogramowania jest zdolny do walki z istniejącymi infekcjami, jak również nowymi. Dodatkowo, oprogramowanie może wykonywać podstawowe czyszczenie komputera, aby utrzymać go w dobrym stanie technicznym. Dzięki prostej konstrukcji, nawet początkujący użytkownicy mogą opanować funkcje i zachować swój system bezpieczny.

Oprogramowanie dostępne jest w wersjach darmowych i płatnych, na wszystkich popularnych platformach Windows. To jest w niewielkiej obudowie i może być szybko i łatwo zainstalowane. Co więcej, Malware Hunter nie prosi o znacznej ilości zasobów, podobnie jak w innych podobnych programach.

Cała funkcjonalność Malware Hunter jest prosta i łatwa do opanowania. Po uruchomieniu programu, będziesz witany natychmiast trzech opcji skanowania. Można wybrać, aby uruchomić szybkie skanowanie, pełne skanowanie lub skanowanie niestandardowe, jeśli chcą kierować konkretnego folderu. Jeśli nie zdecydować się na zlecenie skanowania, program będzie sprawdzał różne sekcje, takie jak elementy startowe, sterowniki typowych aplikacji, rejestru i innych. Po wykryciu zagrożenia, wyświetli je na ekranie, dzięki czemu można zdecydować, co z nimi zrobić.

Malware Hunter

Poza identyfikowania i usuwania zagrożeń, Malware Hunter może również posprzątać komputer. Może usunąć niepotrzebne pliki, pozostawione przez system operacyjny, przeglądarki internetowej lub aplikacji innych firm, a także zbędnych danych rejestrowych. Ponadto, program może pomóc przyspieszyć komputer, wyłączając zbędne pozycje z listy uruchamiania systemu. Są one starannie podzielone na szereg składanych wykazów i można wyłączyć któryś z nich za pomocą jednego kliknięcia.
Trzymać bezpieczny komputer przy użyciu złośliwego Hunter nie może być łatwiej.

Malware Hunter obsługuje kilka metod skanowania. Pozwala rozwiązać wszelkie infekcje złośliwym oprogramowaniem za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto, oprogramowanie może przyspieszyć swój komputer i oczyścić swój dysk twardy.

Pobierz Malware Hunter za darmo https://www.glarysoft.com/malware-hunter/