F-Secure KEY menadżer haseł

2020-01-01 0 przez Pliki

F-Secure Key to menadżer haseł umożliwia bezpieczne przechowywanie haseł, nazwy użytkownika i innych danych uwierzytelniających, do których można uzyskać dostęp w dowolnym momencie, z każdego urządzenia smartfona, tabletu, komputera PC lub Mac.

Użytkownik musi zapamiętać tylko jedno hasło główne, będące kluczem do wszystkich innych haseł, zaszyfrowanych i bezpiecznie przechowywanych na urządzeniu. F-Secure Key w wersji darmowej ma wyłączoną funkcję synchronizacji, co oznacza, że na każdym urządzeniu należy wpisać wszystkie hasła, którymi użytkownik będzie się posługiwał. Dane są wówczas przechowywane i szyfrowane wyłącznie na tym właśnie urządzeniu.


F-Secure Key ułatwia logowanie metodą automatycznego uzupełniania pól nazwy użytkownika i hasła (funkcja ta jest niedostępna w systemie iOS). Co więcej, za każdym razem, gdy użytkownik tworzy nowe konto usługi internetowej, F-Secure Key pomaga wygenerować hasło, które jest zarazem unikalne i bezpieczne. Aplikacja posiada też funkcję powiadamiania w czasie rzeczywistym o poważnych atakach hakerskich na popularne serwisy internetowe, które mogą okazać się niebezpieczne dla użytkowników. Z F-Secure Key można bezpłatnie korzystać na wszystkich obsługiwanych platformach. Aby skorzystać z funkcji automatycznej synchronizacji danych na różnych urządzeniach, należy zapłacić 14,50 euro rocznie.

Funkcje F-Secure KEY

Funkcje wersji bezpłatnej:

  • Bezpieczny i łatwy dostęp do wszystkich nazw użytkownika, haseł i innych danych uwierzytelniających (menadżer haseł)
  • Automatyczne logowanie (PC, Mac, Android)
  • Bezpieczny generator haseł
  • Aktualne informacje o poważnych atakach hakerskich w Internecie
  • Silne szyfrowanie, które chroni dane użytkowników
  • Intuicyjne i szybkie wyszukiwanie danych uwierzytelniających
  • Możliwość uruchomienia na wszystkich urządzeniach: komputerach PC i Mac, tabletach, smartfonach.

Funkcje dostępne w wersji Premium:
Szybka, automatyczna synchronizacja danych pomiędzy wszystkimi urządzeniami użytkownika za pośrednictwem bezpiecznej, europejskiej chmury.

Pobierz F-secure Key za darmo na komputer https://www.f-secure.com/pl/home/products/key