Pale Moon przeglądarka open source

2019-01-01 0 Pliki

Pale Moon to przeglądarka open source internetowa stworzona na bazie popularnego Firefoksa. Posiada mechanizm przeglądania na kartach i blokowania wyskakujących okienek pop-up, wbudowany menedżer pobierania oraz zestaw narzędzi dla twórców witryn internetowych (m.in. konsola WWW i konsola błędów). Wśród cech charakterystycznych dla przeglądarki wymienić należy wsparcie dla formatu grafiki wektorowej SVG, elementów Canvas, języka HTML5 i interfejsu DOM, arkuszy stylów CSS3 oraz wzrost szybkości wykonywania skryptów i renderowania stron internetowych.

Pale Moon to przeglądarka internetowa oparta na Open Source, dostępna dla systemów Microsoft Windows i Linux (z innymi systemami operacyjnymi w fazie rozwoju), skupiająca się na wydajności i dostosowaniu. Pamiętaj, aby w pełni wykorzystać możliwości swojej przeglądarki!

Pale Moon oferuje przeglądanie w przeglądarce zbudowanej całkowicie z własnego, niezależnie opracowanego źródła, które zostało wyodrębnione z kodu Firefox / Mozilla wiele lat temu, ze starannie dobranymi funkcjami i optymalizacjami w celu poprawy stabilności przeglądarki i wygody użytkownika, oferując jednocześnie pełną personalizację oraz rosnącą kolekcję rozszerzeń i motywów, dzięki którym przeglądarka będzie naprawdę Twoja.

Szukasz innych opcji pobierania, takich jak pakiet dla innego systemu operacyjnego lub wersji przenośnej? Sprawdź menu pobierania na górze tej strony!

Główne cechy :
Zoptymalizowany dla nowoczesnych procesorów
W oparciu o nasz własny zoptymalizowany układ i silnik renderowania (Goanna)
Bezpieczny: rozwidlony z dojrzałego kodu Mozilli i regularnie aktualizowany o najnowsze poprawki bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo: dodatkowe funkcje bezpieczeństwa i programowanie uwzględniające bezpieczeństwo
Obsługiwane przez naszą społeczność użytkowników iw pełni non-profit
Znajomy, wydajny, w pełni konfigurowalny interfejs
Obsługa pełnych motywów: całkowita swoboda projektowania dowolnego elementu
Obsługa łatwych do utworzenia lekkich motywów (skór)
Płynne i szybkie rysowanie stron i przetwarzanie skryptów
Zwiększona stabilność: mniej awarii przeglądarki
Obsługa wielu „starszych” rozszerzeń Firefox
Obsługa rosnącej liczby ekskluzywnych rozszerzeń Pale Moon
Rozbudowane i rosnące wsparcie dla istniejących standardów internetowych

Ta przeglądarka, choć dość podobna do przeglądarek opartych na Gecko, takich jak Mozilla Firefox i SeaMonkey, działa w oparciu o inny silnik układu i oferuje inny zestaw funkcji. Jego celem jest ścisłe przestrzeganie oficjalnych standardów i specyfikacji internetowych przy jego wdrażaniu (przy minimalnym kompromisie) i celowo wyklucza szereg funkcji w celu osiągnięcia równowagi między ogólnym użytkowaniem, wydajnością i postępem technicznym w sieci.

Dzięki obecnej generacji przeglądarek głównego nurtu istnieją również bardziej oczywiste i nie tylko różnice „pod maską”: Pale Moon będzie nadal zapewniał zgrupowaną nawigacjęprzyciski o przyzwoitym rozmiarze, domyślnie włączony pasek zakładek, domyślnie zakładki obok zawartości strony (łatwo przełączalne), a nie tylko funkcjonalny pasek stanu i większa swoboda w dostosowywaniu , żeby wymienić tylko kilka rzeczy.

Pale Moon jest i zawsze będzie Open Source i całkowicie ZA DARMO do pobrania i użytkowania!

Darmowe pobieranie z chomikuj bez limitu.

Pobierz Pale Moon https://www.palemoon.org/


Autor: Moonchild Productions
Wersja: 24.3.2
Rozmiar: 12.49 MB
Pobierz