SoftEther VPN bezpłatny program

2020-01-01 0 przez Pliki

SoftEther VPN to bezpłatny program VPN na licencji Open Source. Jest jednym z najbardziej wydajnych i jednocześnie łatwych w obsłudze VPN na świecie. Działa na Windows, Linux, Mac OS, FreeBSD oraz Solaris. SoftEther VPN jest ciekawą alternatywą dla OpenVPN i serwerów VPN Microsoftu.

Bezpłatny program SoftEther VPN

jest szybszy niż OpenVPN i obsługuje Microsoft SSTP VPN dla Windows 10, 8 i 7. Nie trzeba płacić drogich opłat za licencję Windows Server dla funkcji zdalnego dostępu VPN. SoftEther VPN za darmo jest nie tylko alternatywnym serwerem VPN do istniejących produktów OpenVPN, IPSec i MS-SSTP. SoftEther VPN do pobrania posiada również oryginalny silny protokół SSL-VPN do penetracji wszelkiego rodzaju zapory. Ultra-zoptymalizowany SSL VPN Protokół SoftEther VPN ma bardzo dużą przepustowość, niskie opóźnienia i odporność zapory. Można skonfigurować własny serwer VPN za firewallem lub NAT w firmie, i można dotrzeć do tego serwera VPN w korporacyjnej sieci prywatnej z domu lub telefonu miejscu, bez zmiany ustawień zapory. Wszelkie programy nie mogą wykrywać pakietów SoftEther VPN jako tunel VPN, ponieważ wykorzystuje Ethernet over HTTPS dla kamuflażu.

Klient SoftEther VPN wdraża wirtualną kartę sieciową i serwer VPN SoftEther realizuje wirtualny przełącznik Ethernet . Można łatwo zbudować zarówno zdalnego dostępu VPN i site-to-site VPN , jak rozszerzenie standardu Ethernet L2 VPN. Oczywiście tradycyjne L3 VPN opartych na protokole IP routing może być zbudowany przez program.
SoftEther VPN ma silne kompatybilność z najpopularniejszych produktów VPN pomiędzy światem . Ma współdziałanie z OpenVPN, L2TP, IPSec, EtherIP, L2TPv3 Cisco VPN Router i klientów MS-SSTP VPN. SoftEther VPN jest jedynym oprogramowaniem na świecie, która wspiera VPN SSL-VPN, OpenVPN, L2TP EtherIP, L2TPv3 i IPsec, jako jedno oprogramowanie VPN.
SoftEther VPN jest wolnym oprogramowaniem, ponieważ został opracowany jako praca magisterska badań Daiyuu nobori jest w University. Można pobrać i używać go od dzisiaj. Kod źródłowy z SoftEther VPN jest dostępny na licencji GPL.

Pobierz SoftEther VPNza darmo https://www.vpngate.net/en/download.aspx