Darmowy Keylogger REFOG program do szpiegowania

2020-01-01 0 przez Pliki

Refog Keylogger to darmowy program do szpiegowania użytkowników naszego komputera. Aplikacja w niewidoczny sposób monitoruje i zapisuje informacje o operacjach wykonywanych na pececie – wprowadzanych znakach, uruchamianych programach, odnotowuje również dokładny czas wykonywanych czynności. Darmowy keylogger REFOG śledzi wszystkie wprowadzane informacje tekstowe.

Niewielka aplikacja wcześniej znana jako KGB Keylogger, pozwalająca przechwycić wszelkie informacje wpisywane z klawiatury naszego PC. Umożliwia zapisanie jest do pliku, w celu późniejszego sprawdzenia. Oprócz rodzaju nacisniętych klawiszy użytkownik dowie się kiedy dany klawisz został naciśnięty oraz w jakim oknie został użyty.

Darmowy Keylogger REFOG

Rodzice z całego świata używają programu Refog Keylogger, aby pilnować swoich członków rodziny, nastoletnich dzieci i współmałżonków. Refog Keylogger posiada wszystkie funkcje darmowego programu Free Keylogger, a ponadto kilka cennych funkcji dodatkowych, które sprawiają, że idealnie nadaje się do użytku rodzinnego. Nie tylko przechwytuje uderzenia klawiszy i rozmowy na czacie. Program nadzorujący darmowy keylogger po polsku rejestruje również wszystkie działania na Twoim komputerze w postaci zrzutów ekranu. Może również rejestrować strony internetowe odwiedzane przez członków rodziny, a także wszystkie używane przez nich aplikacje.

Darmowy Keylogger Refog to  oprogramowanie do śledzenia klawiatury (aka keylogger) dla Windows PC, który jest powszechnie używany przez użytkowników i to specjalności bezpieczeństwa. Powód popularności tego oprogramowania jest to, że program nie tylko rejestrować naciśnięcia klawiszy, ale jest zdolna także do języka nagrywania konkretnych znaków, data i godzina pewnym oknie zainicjowano jak również podpisy pod jakimkolwiek oknie.

Darmowy Keylogger Refog to najlepsza okazja dla użytkowników, aby mieć oko na to, co inni użytkownicy oglądają na komputerze. Usuwa wszystkie skróty i będą dostępne za pośrednictwem kombinacji klawiszy. Darmowy keylogger po polsku śledzi wszystkie wpisane lub ostatniego tekstu. Użytkownicy mogą też ustawić oprogramowanie, które chcą tylko monitorować, a nawet wszystko, który został wybrany przez system.

REFOG Keylogger za darmo oferuje specjalne wsparcie dla działań sieci. Przeglądając ją, użytkownicy mogą zobaczyć pełną listę odwiedzanych stron internetowych. Albo przez znaczniki czasu lub według dat, gdzie nie może być dopasowane do stron z tekstem, który został wpisany lub nawet wklejony do paska adresu.

Pobierz keylogger za darmo do pobrania na komputer Windows 10, 8, 7 https://login.refog.com/download