Remove Fake Antivirus usuń fałszywy antywirus

2018-01-08 0 przez Pliki

Remove Fake Antivirus usuń fałszywy antywirus to darmowy program do usuwania fałszywych antywirusów czyli złośliwego oprogramowania, wirusów i trojanów. Fałszywi projektanci oprogramowania zabezpieczającego tworzą uzasadnione wyskakujące okna reklamujące oprogramowanie aktualizacji zabezpieczeń. Takie okna mogą pojawić się na ekranie podczas surfowania w Internecie. Mogą pojawiać się jako „ostrzeżenie” wyświetlane na stronie internetowej, informujące użytkownika, że ​​ich system jest „zainfekowany”.

Jak usunąć fałszywy antywirus?

Aplikacja skanuje system w poszukiwaniu m.in. Cyber Security, Braviax, Alpha Antivirus, Green AV, Windows Protection Suite, Total Security 2009, Windows System Suite, Personal Antivirus, Anti-Virus-1, Spyware Guard 2008, System Guard 2009, Antivirus 2009, System Security, Antivirus 2010. Dodatkowo Remove Fake Antivirus szuka i usuwa z komputera Antivirus Pro 2009, Antivirus 360, MS Antispyware 2009, Malware Doctor, AntivirusBEST, System Security 2009, Antivirus System Pro i WinPC Defender.

„Aktualizacje” lub „alerty” w wyskakujących oknach wymagają podjęcia pewnych działań, takich jak kliknięcie w celu zainstalowania oprogramowania, zaakceptowanie zalecanych aktualizacji lub usunięcie niechcianych wirusów lub programów szpiegujących. Po kliknięciu nieuczciwy program zabezpieczający pobiera się na komputer.

Większość z nich ma komponent konia trojańskiego, który użytkownicy są wprowadzani w błąd podczas instalacji. Trojan, który jest rodzajem złośliwego oprogramowania uszkadzającego komputer od wewnątrz, może być ukryty jako:

  • Wtyczka lub rozszerzenie przeglądarki (zazwyczaj pasek narzędzi)
  • Obraz, wygaszacz ekranu lub plik archiwum dołączony do wiadomości e-mail
  • Kodek multimedialny wymagany do odtworzenia określonego klipu wideo
  • Oprogramowanie współdzielone w sieciach peer-to-peer
  • Bezpłatna usługa skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania online

Wszystkie te pliki pojawią się z rozszerzeniem .exe, co oznacza, że ​​są plikami wykonywalnymi. Po uruchomieniu infekcja jest automatycznie wdrażana.

Opracowaliśmy precyzyjny zestaw instrukcji, które pomogą Ci usunąć złośliwe oprogramowanie z komputera na wypadek zainfekowania go fałszywym programem antywirusowym.

Pobierz Remove Fake Antivirus usuń fałszywy antywirus za darmo.