RKill usuwanie malware

2018-01-02 0 przez Pliki

RKill to darmowy program do usuwania malware z komputera, próbuje skasować znane procesy malware żeby normalne oprogramowanie do ochrony komputera mogło następnie uruchomić i oczyścić komputer infekcji. RKill zabije procesy malware, a następnie usuwa błędne skojarzenia wykonywalne i poprawki, które zatrzymują nas od korzystania z niektórych narzędzi. Po zakończeniu wyświetli plik dziennika, który pokazuje procesy, które zostały zakończone, podczas gdy program został uruchomiony.

RKill

Jak program do usuwania malware RKill tylko zakończy proces uruchamiania programu, nie usuwa żadnych plików, a będzie po prostu ponownie uruchomić wszelkie procesy malware, które są skonfigurowane do automatycznego uruchamiania. Po uruchomieniu RKill należy natychmiast przeskanować komputer za pomocą jakiegoś programu anti-malware lub antywirusowego tak, żeby infekcje mogły być prawidłowo usunięte.

Oferujemy RKill pod różnymi nazwami, ponieważ niektóre złośliwe oprogramowanie nie pozwoli uruchomić procesów, chyba że mają pewną nazwę. Dlatego też, gdy próbujesz uruchomić RKill, a malware kończy jego prace to spróbuj inną nazwę ze strony producenta.

Pobierz RKill na Windows 10, 8 i 7  . Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania może pracować zarówno na 32-bit i 64-bitowym systemie operacyjnym. https://www.bleepingcomputer.com/download/rkill/